سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چهار نمایشگاه صنایع دستی در استان قم برگزار شد

بروز شده : ٣-٠١-١٣٩٣, ١٩:۴٩    نسخه چاپی    
نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و گردشگری در محل نمایشگاه بین المللی استان قم دایر است و در آن جشنواره غداهای محلی و دمنوش های گیاهی و سوغات و صنایع دستی چند استان در معرض دید قرار گرفته است.
معاون صنایع دستی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم گفت: چهار نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و گردشگری در نقاط مختلف استان قم برگزار شد.

مهدی نصراصفهانی در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: چهار نمایشگاه ویژه ایام نوروز در مناطق مختلف استان قم برگزار شده که در آن بازارچه های نوروزی، سوغات و صنایع دستی به نمایش گذاشته شده است.

وی بیان داشت: نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و گردشگری در محل نمایشگاه بین المللی استان قم دایر است و در آن جشنواره غداهای محلی و دمنوش های گیاهی و سوغات و صنایع دستی چند استان در معرض دید قرار گرفته است.

معاون صنایع دستی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم عنوان کرد: همچنین دو نمایشگاه دیگر در جوار حرم کریمه اهل بیت(س) و مسجد مقدس جمکران دایر است که در آن بازارچه های صنایع دستی موجود می باشد.

وی ادامه داد: نمایشگاهی نیز در مجتمع گردشگری مهتاب برپا می باشد و در آن آثار صنایع دستی بومی قم همچون سفال، نقاشی سنتیف سرامیک، گبه، چرم، خرمهره، نقاشی سنتی، معرق و منبت چوب در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠١-١٣٩٣, ١٩:۴٩

   

پر مبحث ترین ها