سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون بنياد شهيد استان قم خبر داد:

واگذاري مسكن مهر ايثارگران قم تا پايان شهريور ماه

حذف قيمت زمين و تسهيلات بانكي حداقل 200ميليون ريال و دريافت قيمت تمام شده و بهره‌مندي ايثارگران (والدين همسر فرزندان شهدا و جانبازان 25 درصد و بالاتر و آزادگان) از تخفيف‌هاي ويژه در قيمت پروانه و انشعابات آب، برق و گاز از ديگر مزاياي مسكن‌ مهر محسوب مي‌شود.
 معاون عمران و مسكن بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قم گفت: در صورت تأمين ميزان سهم سرمايه‌گذاري تا پايان شهريور ماه مسكن‌هاي مهر ايثارگران استان قم تحويل داده شود.

محمد جعفري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ، با اشاره به مسكن مهر ايثارگران اظهار داشت: بنياد شهيد آماده است براي كساني كه خدمات مسكن دريافت نكردند، اقداماتي براي حل مشكل آنها يا در راستاي افزايش كيفيت مسكن آنها انجام دهد.
وي خاطرنشان كرد: اگر ايثارگران از مسكن برخوردار هستند، مي‌توانند با دريافت وام در راه ارتقاي مسكن خود گام بردارند.
معاون عمران و مسكن بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قم اذعان كرد: جانبازان با هر درصد جانبازي، فرزندان شهدا، والدين و همسران شهدا مي‌توانند به عنوان متقاضي در مسكن مهر ثبت‌نام كنند.
جعفري خاطرنشان كرد: پروژه مسكن مهر ايثارگران قم داراي 792 واحد بوده و درخواست‌هايي براي ادامه احداث اين واحدها رسيده است.
وي با بيان اينكه تمهيداتي براي افزايش تعداد متقاضيان اين منازل مسكوني در نظر گرفته شده است، گفت: اگر تعداد متقاضيان به 100 نفر برسد پروژه جديدي براي آنها تعريف خواهد شد.
معاون عمران و مسكن بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قم با اشاره به ميزان پيشرفت پروژه مسكن مهر گفت: پروژه مسكن مهر خرداد سال گذشته آغاز شده و اسكلت تمام بلوك‌ها به پايان رسيده و برخي از واحدها در مرحله تأمين تأسيسات قرار دارد.
جعفري خاطرنشان كرد: مسكن‌هاي مهر ايثارگران در منطقه پرديسان واقع شده و در مرحله نخست يك‌هزار و 200 نفر براي اين مسكن‌ها ثبت‌نام كردند.
وي با اشاره به شرايط مورد نياز براي متقاضيان اذعان كرد: افراد فاقد مسكن و داراي سابقه مالكيت، متأهل و سرپرست خانوار و ساكن قم مي‌توانند از تسهيلات مسكن‌هاي مهر بهره‌مند شوند.
معاون عمران و مسكن بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قم تصريح كرد: حذف قيمت زمين و تسهيلات بانكي حداقل 200ميليون ريال و دريافت قيمت تمام شده و بهره‌مندي ايثارگران (والدين همسر فرزندان شهدا و جانبازان 25 درصد و بالاتر و آزادگان) از تخفيف‌هاي ويژه در قيمت پروانه و انشعابات آب، برق و گاز از ديگر مزاياي مسكن‌ مهر محسوب مي‌شود.
جعفري در پايان گفت: اميدواريم در صورت تأمين ميزان سهم سرمايه‌گذاري متقاضيان تا پايان شهريور ماه مسكن‌ها تحويل داده شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠١-١٣٩٠, ٠١:٢٢

   

پر مبحث ترین ها