سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان قم خبر داد:

ارائه 2600 فقره تسهيلات مسكن به روستاييان استان قم‌

طرح ويژه مقاوم‌سازي مسكن روستايي بوده كه بنياد مسكن از سال 84 در قالب 200 هزار واحد مسكوني موافقت كرده در روستاهاي كشور احداث كند كه در استان قم در سال جاري 2 هزار و 675 فقره تسهيلات بوده كه با نظارت بنياد، خدمات فني و تسهيلاتي كه در اختيار عموم مردم قرار مي‌گيرد، احداث و واگذار مي‌شود.
 مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان قم از پرداخت 2 هزار و 600 فقره تسهيلات مسكن به روستاييان استان قم خبر داد.

غلامحسين خاني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به احداث مسكن مهر اظهار داشت: مسكن مهر يكي از برنامه‌هاي بنياد مسكن در شهرهاي با جمعيت كمتر از 25 هزار نفر بوده كه از طريق پرداخت تسهيلات به متقاضيان خود مالك يا احداث مجتمع‌هاي مسكوني توسط بنياد مسكن صورت مي‌گيرد.
وي با بيان اينكه پنج شهر داراي جمعيت زير 25 هزار نفر در استان قم وجود دارد، گفت: در اين شهرها در سال 89 اعتبارات 500 واحدي را به 2 هزار و 300 واحد افزايش داديم.
مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان قم خاطرنشان كرد: 2 هزار و 300 فقره تسهيلات مسكن مهر در اختيار متقاضيان مسكن مهر اين شهرها در سال گذشته قرار گرفته است.
خاني خاطرنشان كرد: هم‌اكنون 436 واحد در شهر كهك، 524 واحد در شهر سلفچگان، 90 واحد در شهر قنوات و 364 واحد در جعفريه به صورت انبوه‌سازي در حال احداث است.
وي خاطرنشان كرد: انبوه‌سازان مسكن مهر تا پايان شهريور سال 90 تعهد دارند مسكن‌هاي مهر را به متقاضيان تحويل دهند.
مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان قم تصريح كرد: يك‌هزار و 414 واحد به صورت 99 ساله و 650 واحد به صورت خود مالك احداث شده است.
خاني با اشاره به مسكن روستايي افزود: طرح ويژه مقاوم‌سازي مسكن روستايي بوده كه بنياد مسكن از سال 84 در قالب 200 هزار واحد مسكوني موافقت كرده در روستاهاي كشور احداث كند كه در استان قم در سال جاري 2 هزار و 675 فقره تسهيلات بوده كه با نظارت بنياد، خدمات فني و تسهيلاتي كه در اختيار عموم مردم قرار مي‌گيرد، احداث و واگذار مي‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٠, ٢٢:٢٨

   

پر مبحث ترین ها