سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم تاكيد كرد:

ترویج فرهنگ اقامه نماز در بوستان‌ها و مکان‌های عمومی قم

حجت‌الاسلام اسکندری اثرگذاری این برنامه را در مردمی بودن آن دانست و گفت: دعوت مردم به نماز جماعت اول وقت هم نوعی ترویج فرهنگ نماز محسوب می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: در ایام تعطیلات نوروزی باید ترویج فرهنگ اقامه نماز در بوستان‌ها و مکان‌های عمومی در اولویت باشد.

حجت‌الاسلام عباس اسکندری صبح دوشنبه در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل، با اشاره به حضور چشمگیر زائران و مسافران نوروزی در قم، خواستار فرهنگ سازی اقامه نماز اول وقت در این ایام شد.

وی ترویج فرهنگ اقامه نماز را یکی از ماموریت‌ها و مسئولیت‌های مهم سازمان تبلیغات اسلامی ذکر کرد و گفت: برای نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز نیازمند اجرای طرح‌ها و برنامه‌های تاثیرگذار و کاربردی هستیم چراکه با کارهای سلیقه‌ای و ظاهری نمی‌توان در این زمینه فرهنگ سازی کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم اقامه نماز جماعت در بوستان‌ها و مکان‌های عمومی را مورد تاکید قرار داد و پیشنهاد کرد در ایام تعطیلات نوروزی اکیپ‌های سیار اقامه نماز توسط تشکل‌ها و گروه‌های تبلیغی مردمی در مناطق مختلف شهری راه‌اندازی شود.

حجت‌الاسلام اسکندری اثرگذاری این برنامه را در مردمی بودن آن دانست و گفت: دعوت مردم به نماز جماعت اول وقت هم نوعی ترویج فرهنگ نماز محسوب می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم همچنین پیشنهاد کرد در ایام تعطیلات نوروزی تعدادی از نوجوانان علاقه مند به کارهای فرهنگی ساماندهی شوند تا جملاتی زیبا در اهمیت نماز را تبلیغ کنند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٢-١٣٩٢, ١٠:۵۶

   

پر مبحث ترین ها