سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توصیه‌های پلیس فتا در آستانه تعطیلات نوروزی

اطلاعات سفر خود را در شبکه‌های اجتماعی نگذارید

رئیس پلیس فتا استان قم در زمینه استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، به شهروندان توصیه کرد: قبل از شروع کار با دستگاه ATM، کیبورد و دهانه ورود کارت را بررسی کنند تا دستگاه عابر بانک مورد دستکاری و سوء استفاده قرار نگرفته باشد.
رئیس پلیس فتا استان قم در آستانه تعطیلات نوروزی گفت: شهروندان به هیچ وجه اطلاعات سفر خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک نگذارند، تا زمینه سوءاستفاده سارقان فراهم نشود.

به گزارش خبرگزاری فارس، سرهنگ حسن محمد رضایی با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی، گفت: لازم است شهروندان قبل از اعزام به سفر، به توصیه‌های پلیس توجه کرده و آن را مد نظر قرار دهند.

وی با اشاره به رد هرگونه درخواست از بلوتوث‌‌های ناشناس در مکان‌های عمومی، بیان کرد: شهروندان از قرار دادن تصاویر و فایل‌ها خصوصی بر روی دستگاه‌های الکترونیکی قابل حمل نظیر موبایل و لپ تاپ پرهیز کنند تا مورد سوء استفاده قرار نگیرند.

محمد رضایی افزود: شهروندان در هنگام مکالمه با تلفن همراه در مکان‌های عمومی، از بیان اطلاعات مهم مالی و شخصی خود پرهیز کنند.

رئیس پلیس فتا استان در زمینه استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، به شهروندان توصیه کرد: قبل از شروع کار با دستگاه ATM، کیبورد و دهانه ورود کارت را بررسی کنند تا دستگاه عابر بانک مورد دستکاری و سوء استفاده قرار نگرفته باشد.

وی تاکید کرد: شهروندان از به اشتراک گذاشتن اطلاعات سفر خود در شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٩٢, ١٨:٣۴

   

پر مبحث ترین ها