سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو شورای شهر قم مطرح کرد

اهتمام ویژه به گسترش فضاهای تفریحی ورزشی بانوان در قم

عضو شورای اسلامی شهر قم عنوان داشت:‌ کمیسیون فرهنگی و امور بانوان در شورای شهر شکل گرفت ولی در شورای چهارم فعالیت‌های مناسبی ارائه کرد.
عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری قم اهتمام ویژه‌ای نسبت به گسترش فضاهای تفریحی ورزشی ویژه بانوان در قم دارند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قم، الهام ارجمند در حاشیه جشنواره میلاد اسوه صبر که در بوستان نرگس قم برگزار شد، با اشاره به فعالیت شورای شهر قم در زمینه بانوان اظهار کرد: کمیسیونی به عنوان کمیسیون فرهنگی و امور بانوان تاسیس شده و در بخش فرهنگی فعالیت‌های خوبی صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در شورا کمیسیونی به عنوان کمیسیون فرهنگی و امور بانوان وجود دارد که این کمیسیون کمیته‌هایی دارد که از جمله آنها به کمیته خانواده در این زمینه می‌توان اشاره کرد که به امور اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد.

عضو شورای اسلامی شهر قم عنوان داشت:‌ کمیسیون فرهنگی و امور بانوان در شورای شهر شکل گرفت ولی در شورای چهارم فعالیت‌های مناسبی ارائه کرد.

وی با بیان اینکه پیگیری‌‌های لازم در مورد بوستان‌های بانوان یکی از اقدامات کمیسیون فرهنگی و امور بانوان بوده است، گفت: امروز دومین بوستان بانوان با عنوان بوستان ارغوان به بهره‌برداری رسید که بسیار از این موضوع خوشحال هستیم.

ارجمند عنوان داشت: با وجود اینکه احداث بوستان‌ها سرانه فضای سبز شهر را افزایش می‌دهد ولی در مورد بانوان در زمینه فضای تفریحی به ویژه ورزشی به عنوان محل امن کمبود وجود دارد که شورای اسلامی شهر و شهرداری قم در تلاش هستند تا این اماکن را گسترش دهند.

وی ابراز کرد: باید در بخش بانوان فعالیت فراوانی انجام شود البته انگیزه و تلاش وجود دارد که امیدواریم به ثمر برسد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٢-١٣٩٢, ١٨:۴۶

   

پر مبحث ترین ها