سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ویژه نوروز؛

نمایشگاه فرش دستباف در قم برگزار می‌شود

بروز شده : ۵-١٢-١٣٩٢, ١٨:۴٢    نسخه چاپی    
این نمایشگاه با هدف فرهنگ سازی عمومی برای ترویج استفاده از فرش دستباف برپا می‌شود و در آن انواع فرش دستباف هنرمندان قمی و برخی استان‌های دیگر در معرض دید و عرضه قرار می‌گیرد.
رئیس اتحادیه تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف روستایی استان قم از برگزاری نمایشگاه فرش دستباف در محل اتحادیه فرش دستباف روستایی قم خبر داد.

مجید اخوان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: نمایشگاه فرش دستباف روستایی از آثار دو هزار هنرمند فرش دستباف کشور از نهم تا هجدهم اسفندماه در محل اتحادیه فرش دستباف روستایی قم برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: این نمایشگاه با هدف فرهنگ سازی عمومی برای ترویج استفاده از فرش دستباف برپا می‌شود و در آن انواع فرش دستباف هنرمندان قمی و برخی استان‌های دیگر در معرض دید و عرضه قرار می‌گیرد.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف روستایی استان قم بیان داشت: علاقمندان می‌توانند برای بازدید و خرید از فرش دستباف این نمایشگاه از نهم تا هجدهم اسفندماه از ساعت 17 تا 22 به محل اتحادیه فرش دستباف روستایی قم واقع در خیابان 19 دی (باجک) کوچه 32، پلاک 3 مراجعه کنند.

پیشرفت 30 درصدی نمایشگاه دائمی فرش قم

اخوان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نمایشگاه دائمی فرش استان قم اظهار کرد: احداث این نمایشگاه 30 درصد پیشرفت داشته است و کارهای ابتدایی آن صورت گرفته و برای به اتمام رسیدن ساخت منتظر اعتبار آن می‌باشد.

وی ادامه داد: 6 میلیارد تومان برای احداث این نمایشگاه تخصیص یافته که فقط 2 میلیارد آن پرداخت شده است.

گفتنی است فرش دستباف دارای مواد طبیعی بوده و مناسب با ارگانیک بدن انسان می‌باشد و یک کالای سرمایه‌ای محسوب می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٢-١٣٩٢, ١٨:۴٢

   

پر مبحث ترین ها