سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرپرست اداره‌كل تعاون استان قم:

طرح‌هاي نوين ساخت ‌و ساز در قم تسهيلات مي‌گيرند

پروژه برج‌هاي دانش قم از ظرفيت بالا و خوبي برخوردار بوده و طراحي زيبايي براي آن صورت گرفته است و ظرفيت‌ها و برنامه‌هاي برجسته برج دانش، اين پروژه را از پروژه‌هاي ديگر استان و همچنين مسكن مهر متمايز كرده است.
 سرپرست اداره‌كل تعاون استان قم گفت: اداره‌كل‌ تعاون از طرح‌هاي نوين ساخت‌ و ساز در سطح استان كه مورد تأييد مسئولان است در قالب پرداخت تسهيلات حمايت مي‌كند.
حميدرضا زرين‌چنگ ظهر امروز در بازديد از پروژه‌هاي مسكوني تعاوني صنعت تبليغات قم با اشاره به روند خوب اجرايي اين پروژه گفت: صيانت از حقوق مردم و مشاركت كنندگان در اين پروژه‌ها از وظايف ماست و در اين رابطه با مديران شركت تعاوني صنعت ارتباط خوبي داشته‌ايم.
وي افزود: پروژه برج‌هاي دانش قم از ظرفيت بالا و خوبي برخوردار بوده و طراحي زيبايي براي آن صورت گرفته است و ظرفيت‌ها و برنامه‌هاي برجسته برج دانش، اين پروژه را از پروژه‌هاي ديگر استان و همچنين مسكن مهر متمايز كرده است.
سرپرست اداره كل تعاون استان قم ادامه داد: اداره تعاون تجربيات زيادي را در حوزه‌هاي مختلف دارد كه در اختيار مسئولان اين شركت براي خدمت‌رساني هر چه بهتر قرار خواهد داد.
وي با بيان اينكه تلاش خود را براي همكاري در زمينه اجراي اين پروژه انجام خواهيم داد، ‌گفت: مديريت اين پروژه بايد تقويت شود و ما نيز به ‌طور قطع تا جايي كه قانون اجازه دهد به روند اجراي اين پروژه كمك خواهيم كرد.
زرين‌چنگ تصريح كرد: در بحث نظارت اداره تعاون حساسيت ويژه‌اي نسبت به نظارت بر پروژه‌ها داشته و پروژه‌هاي در حال انجام در استان قم را زير نظر دارد.
وي با اشاره به قابليت‌هاي خوب اين پروژه‌ و طراحي منحصر به ‌فرد اين برج‌ها گفت: مشاركت بخش خصوصي در اجراي اين پروژه از نكات حائز اهميت اين طرح بوده‌ و در اين پروژه خوش سليقگي خوبي صورت گرفته است.
سرپرست اداره كل تعاون استان قم در پايان با بيان اينكه برنامه ما حمايت از تعاوني‌ها است، بيان داشت: تاخير در روند اجراي اين پروژه نشان مي‌دهد كه اين پروژه با مشكل مواجه شده و ضروري است مسئولان اين پروژه ‌و اعضا مشاركت خود را در اجراي آن بيشتر كنند.
وي با بيان اينكه اداره كل‌ تعاون از طرح‌هاي نوين ساخت‌وساز در سطح استان قم حمايت مي‌كند، ‌تصريح كرد: اين حمايت مشروط بر تأيد مسئولان است و ما از اين طرح‌ها در قالب پرداخت تسهيلات حمايت خواهيم كرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠١-١٣٩٠, ٠۴:٢۵

   

پر مبحث ترین ها