سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

15 تا 24 اسفندماه؛

نمایشگاه بهاره در قم برپا می‌شود

وی ادامه داد: برپایی این نمایشگاه اگر تصمیم گیری نهایی بشود در پردیسان قم نیز برگزار می‌شود.
نایب رئیس اتاق اصناف تولیدی و خدمات فنی قم از برپایی نمایشگاه بهاره در قم در روزهای پایانی سال خبر داد.

علیرضا کبیری ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تدابیر دولت جدید مبنی بر عرضه مستقیم کالا توسط تولیدکنندگان یادآور شد: تولید کنندگان کالای خود را در نمایشگاه بهاره عرضه می‌کنند و بازرسی در نمایشگاه توسط معاونت بازرسی اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: تدابیری انجام دادیم تا در تامین نان در قم با مشکلی مواجه نباشیم و در بخش‌ها و روستاهای استان گشت ویژه داریم و در حال حاضر مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

نایب رئیس اتاق اصناف تولیدی و خدمات فنی قم با اشاره به برنامه‌های دهه فجر افزود: برنامه‌های دهه فجر با همکاری بسیج اصناف قم برگزار می‌شود و دیدار روسای اتحادیه اصناف و بسیج اصناف با آیت الله علوی گرگانی همزمان با دهه فجر برگزار شده و دیدار با خانواده های شهدا در طول دهه فجر انجام می‌شود.

62 رئیس اتحادیه در استان قم وجود دارد

وی عنوان کرد: 62 رئیس اتحادیه در استان قم وجود دارد که در انتخابات اتاق اصناف دو نفر از مجمع توزیعی، دو نفر از مجمع تولیدی و یک نفر که حائز رتبه بیشتری باشد، انتخاب می شود و جزئیات انتخابات در آئین نامه ای که هنوز نهایی نشده عنوان می شود.

کبیری با اشاره به نمایشگاه برپایی نمایشگاه بهاره عنوان کرد: 15 تا 24 اسفندماه نمایشگاه های بهاره در نمایشگاه بین المللی قم و مجتمع امام خمینی(ره) واقع در جنب گلزار شهدای قم برگزار می شود.

وی ادامه داد: برپایی این نمایشگاه اگر تصمیم گیری نهایی بشود در پردیسان قم نیز برگزار می‌شود.

نایب رئیس اتاق اصناف تولیدی و خدمات فنی یادآور شد: در این نمایشگاه غرفه به کسانی که پروانه کسب دارند داده می‌شود و همچنین کارگاه های و صنوف تولیدی در اولویت هستند.

وی افزود: کالاها ابتدا توسط کاترشناسان کارشناسی و قیمت گذاری می شوند و پس از پلمپ آن ها در نمایشگاه از آن هاعرضه می شود.

نان سبوس دار در قم توزیع می‌شود

کبیری در این زمینه با بیان این که نان روستاها و بخش ها به بخشداری ها مربوط است، عنوان کرد: نان قم در رتبه اول کشوری قرار دارد و طبق نظرسنجی هایی که انجام شده مردم از نان استان قم رضایت خوبی دارند.

وی افزود: سرانه مصرف آرد در استان قم هفت و دو دهم است و در استان قم کیفیت نان بالا و ضایعات آن کم است.

نایب رئیس اتاق اصناف تولیدی و خدمات فنی قم با اشاره به نان سبوس دار یادآور شد: برای تولید نان سبوس دار در قم طی آخرین جلسه ای که برگزار شده طبق استانداردهای بیان شده درصد سبوس مشخص شده و در اولبن فرصت تولید آن آغاز می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ١۶:۵۴

   

پر مبحث ترین ها