سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری قم اعلام كرد:

انسداد تقاطع بلوار جمهوری اسلامی و بلوار محمد امین(ص) تا دهه اول اسفندماه

در صورت تأمین منابع مالی و همچنین همراهی شهروندان گرامی و مالکین املاک در مسیر این طرح امیدوار هستیم بتوانیم مسیر اصلی پل را در سال 1393 به بهره‌برداری برسانیم.
سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری قم از ادامه روند عملیات اجرایی و عمرانی مجموعه پل‌ها و تقاطع غیرهمسطح جمهوری اسلامی در تقاطع بلوار محمد امین(ص) و بلوار جمهوری اسلامی و انسداد این تقاطع تا دهه اول اسفند ماه خبر داد.

به گفته دکتر مسیح اله معصومی، با توجه به تعریف فازهای مختلف اجرایی در احداث پروژه مجموعه پل‌ها و تقاطع غیرهمسطح جمهوری اسلامی، با اتمام ساخت پایه‌ها و آغاز عملیات احداث سطح پل، با توجه به عرض معبر بلوار محمد امین، امکان عدم انسداد این مسیر ممکن نبود، لذا با اجرای سازه در سمت غربی این تقاطع مسیر را برای ورودی بلوار محمد امین از سمت میدان جانبازان باز و مسیر بلوار امین به سمت میدان جانبازان مسدود شد.

وی با اشاره به در نظر گرفتن مسیرهای جایگزین برای عبور و مرور وسایط نقلیه از سمت بلوار محمد امین به میدان جانبازان گفت: خیابان گلستان، بلوار مالک اشتر و کنار گذر ریل راه‌آهن خیابان رسالت به سمت خیابان ساحلی و همچنین کنار گذرهای بلوار جمهوری اسلامی مسیرهای جایگزین برای این تقاطع می‌باشد.

معصومی میزان پیشرفت فیزیکی سازه در مسیر مستقیم پل را 70درصد عنوان نمود و گفت: در صورت تأمین منابع مالی و همچنین همراهی شهروندان گرامی و مالکین املاک در مسیر این طرح امیدوار هستیم بتوانیم مسیر اصلی پل را در سال 1393 به بهره‌برداری برسانیم.

وی در تشریح مجموعه پل‌های و تقاطع غیر همسطح جمهوری اسلامی گفت: این پروژه از بلوار جمهوری اسلامی در منطقه 4 شهرداری قم آغاز شده و با عبور از تقاطع‌های بلوار محمد امین(ص)، بلوار زائر و بلوار امام رضا(ع) به خیابان جوادالائمه در منطقه 2 شهرداری قم متصل می‌شود و علاوه بر ارتباط بین مناطق 2 و 4 شهرداری قم، رینگ ترافیکی شماره 2 شهر قم را در محور جمهوری اسلامی حدفاصل میدان سپاه تا میدان امام حسین(ع) تکمیل می‌کند.


telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١١-١٣٩٢, ١٠:۴٨

   

پر مبحث ترین ها