سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لاریجانی تأکید کرد:

عملیات اجرایی احداث پروژه پیامبر اعظم(ص) قم باید سریعاً آغاز شود

 رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه بلوار پیامبر اعظم (ص) از پروژه‌های زیر بنایی و اصلی شهر قم می‌باشد و عملیات اجرایی احداث این پروژه باید در اسرع وقت آغاز شود.
دکتر علی لاریجانی در دیدار شهردار قم و معاونین شهرداری بر لزوم اجرای سریع این پروژه اشاره کرد و افزود: امروز با تلاش شهرداری، پروژه‌های خوبی در شهر قم در حال اجرا است که با بهره برداری از این پروژه‌ها در آینده نزدیک سیمای شهر قم تغییر چشمگیری خواهد کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: محور حرم جمکران از پروژه‌های حیاتی شهرقم است که در این پروژه باید تمام نیازهای شهر قم پیش بینی و اجرایی گردد.

لاریجانی خاطرنشان کرد: شهرداری باید در اجرای این پروژه از نظرات کار‌شناسان و مهندسین معماری و شهرسازی استفاده کرده تا این پروژه بدون هیچ مشکلی اجرا شود.

اجرای پروژه پیامبر اعظم(ص) بسیاری از مشکلات ترافیکی قم را حل می‌کند

در این دیدار شهردار قم نیز ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه‌های عمرانی و ترافیکی شهر قم گفت: پروژه بلوار پیامبر اعظم(ص) یکی از پروژه‌های حساس و با اهمیت شهر قم است که با اجرای آن بسیاری از مشکلات ترافیکی و حمل و نقلی شهر قم مرتفع خواهد شد.

مهندس محسن عابدینی‌پور افزود: اجرای اینگونه پروژه‌ها از نیازهای اساسی شهر قم است.

وی ادامه داد: شهر قم سالانه پذیرای بیش از ۲۰ میلیون زائر از اقصی نقاط کشور و جهان می‌باشد و این محور باید با حمایت و تلاش مسئولین استان و کشور بازگشایی و احداث شود.

شهردار قم خاطرنشان کرد: این بلوار به طول هفت کیلومتر طراحی و احداث می‌شود که از جمله اهداف آن می‌توان به ایجاد مسیر مواصلاتی اماکن مقدسه، افزایش جاذبه زیارتی- فرهنگی و ساماندهی اماکن زیارتی اشاره کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠١-١٣٩٠, ٢٣:۵٠

   

پر مبحث ترین ها