سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نخستین آسیب اجتماعی در قم سرقت است

بروز شده : ٨-١١-١٣٩٢, ١٢:٠٠    نسخه چاپی    
در استان قم آسیب‌ها بر اساس اولویت بندی به ترتیب شامل سرقت، تخلفات راهور، مفاسد اخلاقی، حمل مواد مخدر و اعتیاد سنتی و صنعتی می‌باشند.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی سرقت را نخستین آسیب اجتماعی در استان قم عنوان کرد.

سردار سعید منتظرالمهدی صبح سه‌شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، گفت: برای انجام اقدامی صحیح در حوزه‌های اجتماعی نیروی انتظامی همواره آموزه‌های دینی را مورد توجه ویژه قرار دارد.

معاون اجتماعی ناجا گفت: خوشبختانه از پرونده‌هایی که به مراکز مشاوره و مددکاری نیروی انتظامی ارجاع داده می‌شود، حدود 75 درصد از چرخه انتظامی و قضایی خارج و به مصالحه می‌انجامند و مشاوران در این حوزه‌ها بر اساس آموزه‌های دینی عمل می‌کنند و با افراد صاحب نظر در حوزه دینی به مشورت می‌پردازند.

سردار منتظرالمهدی بیان کرد: خوشبختانه امروزه پیشگیری اجتماعی در جای جای نیروی انتظامی جا دارد و مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

رشد 15 درصدی فعالیت ناجا در حوزه پیشگیری

وی گفت: امروزه معاونت اجتماعی با برآورد اجتماعی در سطوح مختلف آسیب‌های اجتماعی را در هر استان احصا و پس از اولویت بندی در هر استان آسیب‌ها را مشخص و اقدامات لازم را در این خصوص انجام می‌دهد.

معاون اجتماعی ناجا بیان کرد: در استان قم آسیب‌ها بر اساس اولویت بندی به ترتیب شامل سرقت، تخلفات راهور، مفاسد اخلاقی، حمل مواد مخدر و اعتیاد سنتی و صنعتی می‌باشند.

وی گفت: در سال 92 در کشور فعالیت‌های ناجا در حوزه پیشگیری خوشبختانه رشد 15 درصدی داشته است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١١-١٣٩٢, ١٢:٠٠

   

پر مبحث ترین ها