سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون اورژانس قم خبر داد:

دستگیری مزاحم تلفنی اورژانس قم با بیش از 1700 بار تماس

این فرد طی چند ماه اخیر بیش از هزار و 726 بار با اورژانس قم تماس گرفته بود که با همکاری خوب نیروی انتظامی و دستگاه قضایی استان شناسایی و دستگیر شد.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم از دستگیری مزاحم تلفنی اورژانس قم خبر داد که بیش از هزار و 726 بار با اورژانس تماس گرفته بود.

مهدی فراهانی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به دستگیری مزاحم تلفنی اورژانس قم عنوان کرد: وی با شگردی خاص همزمان هر 8 خط ورودی اورژانس 115 قم را اشغال و دچار اختلال می‌کرد.

وی ادامه داد: این فرد طی چند ماه اخیر بیش از هزار و 726 بار با اورژانس قم تماس گرفته بود که با همکاری خوب نیروی انتظامی و دستگاه قضایی استان شناسایی و دستگیر شد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با اشاره به مزاحمت های افراد برای اورژانس عنوان کرد: خلاء های قانونی باعث شده که برخی از این مزاحمین بدون هیچگونه ترسی حتی با شماره های ثابت و همراه خود اقدام به مزاحمت برای دستگاه‌های خدمات رسان به مردم باشند.

وی بیان کرد: در سال جاری نیز مزاحمی شناسایی شد که بیش از 586 بار با اورژانس تماس و حتی برخی از مواقع اقدام به دادن ماموریت های دروغین به اورژانس و وارد عمل شدن مامورین می شد.

فراهانی با بیان اینکه روزانه به طور میانگین 30 تا 35 درصد تماس‌های این مرکز مربوط به مزاحمین تلفنی است افزود: اقدام شایسته دستگاه قضائی استان در برخورد با این افراد که در واقع سلامت جامعه را به مخاطره می‌اندازند جای تقدیر دارد.

تصادف در اتوبان کاشان با 2 کشته

وی همچنین در ادامه از وقوع تصادف در اتوبان قم - کاشان خبر داد و گفت:‌ در ساعت 12 و 20 دقیقه امروز وقوع تصادف در اتوبان قم - تهران به اورژانس اطلاع رسانی شد.

وی با بیان اینکه اورژانش قم کمتر از 5 دقیقه به صجنه حادثه رسید عنوان کرد: در این تصادف یک دستگاه تریلی با یک دستگاه پیکان برخورد کرده بود.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم ادامه داد: در این حادثه دو نفر از مصدومین جراحات شدیدی داشتند که یکی از آنان در دم فوت و دیگری نیز در حین انتقال به مرکز درمانی جان سپرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٠-١٣٩٢, ٠٧:۴٢

   

پر مبحث ترین ها