سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طی مراسمی؛

۲۰۰ خادم فرهنگی حرم حضرت معصومه(س) تجلیل شدند

در مراسمی از ۲۰۰ نفر کادر فرهنگی، انتظامات، مربی‌ها، تدارکات و امور پشتیبانی برنامه‌های فرهنگی ویژه نوروز حرم تقدیر و تجلیل شد.
 200 نفر از خادمان فرهنگی حرم حضرت فاطمه معصومه(س) که در برنامه‌های فرهنگی ویژه نوروز حرم فعالیت داشتند مورد تجلیل قرار گرفتند.

 مدیر مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) در مراسم اختتامیه برنامه‌های نوروزی حرم حضرت معصومه(س) که شامگاه سه‌شنبه در شبستان نجمه خاتون‌(س) حرم مطهر با حضور تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه‌(س) برگزار شد بیان داشت: در این مراسم از ۲۰۰ نفر کادر فرهنگی، انتظامات، مربی‌ها، تدارکات و امور پشتیبانی برنامه‌های فرهنگی ویژه نوروز حرم تقدیر و تجلیل شد.

حجت‌الاسلام سید مصطفی حسینی گفت: با توجه به حجم بسیار زیاد زائر در ایام نوروز برنامه‌های متنوع و جامعی به زائران حضرت در سطوح مختلف بزرگسالان، خردسالان، جوانان و نوجوانان ارائه شد.

وی در خصوص ویژه برنامه‌های مربوط به بخش خردسالان افزود: ویژه برنامه‌های کودک و خردسال از اول فروردین تا ۱۳ فروردین ماه سال ۹۰ در خصوص مسائل قرآنی در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد.

مدیر مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) اظهار داشت: حلقه‌های آموزشی قرآن کریم، جٌنگ کبوتران حرم با موضوع تربیتی و دینی، کارگاه نماز، قرآن و نقاشی، پرده خوانی و روایت‌گری و بخش مشاوره و پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادات که ۶۰ نفر از فضلا حوزه علمیه قم در این راستا فعالیت داشتند از جمله فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی در ایام نوروز بود.

وی در پایان اضافه کرد: مسابقات قرآنی ویژه جوانان و نوجوانان در ایام نوروز برگزار شد که مورد استقبال بسیار خوب جوانان و نوجوانان قرار گرفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠١-١٣٩٠, ٢٠:۵۶

   

پر مبحث ترین ها