سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

از آغاز تعطیلات تاکنون؛

۲۵ نفر در حوادث جاده‌ای قم جان باختند

رسیدگی به مجروحان در ۵۶۱ مورد تصادف شهری و ۹۷۷ ماموریت خانگی و نجات مصدومان و بیماران قلبی، تنفسی و حوادث ناشی از سوختگی را از جمله اقدامات این مرکز و تلاش شبانه روزی پرسنل اورژانس۱۱۵ در بخش‌های مختلف است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان از جان باختن ۲۵ نفر در حوادث جاده‌ای قم از آغاز تعطیلات تاکنون خبر داد.
 محمد جواد باقری با اشاره به ماموریت‌های انجام شده از سوی اورژانس ۱۱۵ قم از ۲۶ اسفند تا کنون گفت: تعداد تصادفات جاده‌ای ثبت شده در این مرکز در مدت زمان اجرای این طرح ۱۸۳ مورد بوده است که در این حوادث ۲۵ نفر جان باختند و ۴۶۴ نفر نیز مجروح شدند.
وی ادامه داد: پرسنل اورژانس ۱۱۵ در این مدت با انجام هزار و ۷۲۱ ماموریت شهری و جاده‌ای به حادثه دیدگان در حوادث مختلف امداد رسانی کرده‌اند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان رسیدگی به حوادث و تصادفات شهری را بخش دیگری از وظایف اورژانس ۱۱۵ در این مدت عنوان کرد و گفت: رسیدگی به مجروحان در ۵۶۱ مورد تصادف شهری و ۹۷۷ ماموریت خانگی و نجات مصدومان و بیماران قلبی، تنفسی و حوادث ناشی از سوختگی را از جمله اقدامات این مرکز و تلاش شبانه روزی پرسنل اورژانس۱۱۵ در بخش‌های مختلف است.

وی همچنین با اشاره به اینکه تاکنون ۷۸۸ نفر به پایگاه ثابت فوریتهای پزشکی در صحن جواد الائمه حرم مطهر مراجعه کرده‌اند اظهار داشت: اکثر مراجعان این پایگاه از مسافران نوروزی بودند که که با تلاش پزشک، پرستار و کاردان مستقر فوریت‌ها به صورت سرپایی درمان شدند.

باقری با بیان اینکه آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ از ۲۶ اسفند تا ۱۴ فروردین در سطح شهر و محورهای مواصلاتی حضور خواهند داشت افزود: در این مدت ۱۵ پایگاه شهری و ۱۷ پایگاه جاده‌ای اورژانس و ۳ ایستگاه سلامتی در اتوبانهای قم- تهران و قم -کاشان آماده خدمت رسانی به مسافران هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠١-١٣٩٠, ٠٠:۵۴

   

پر مبحث ترین ها