سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تصادف در جاده کوه سفید مرگ جوان 30 ساله را رقم زد

فراهانی همچنین حادثه آزادراه قم ـ تهران را مورد توجه قر داد و گفت: بر اثر تصادف 2 دستگاه خودروی سواری، یک خانم 30 ساله جان سپرد.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: تصادف موتورسیکلت و سواری در جاده کوه سفید، مرگ یک مرد 30 ساله را رقم زد.

مهدی فراهانی با اشاره به مجموع حوادث امروز و روز گذشته اظهار داشت: ساعت 6:25 بامداد امروز در جاده کوه سفید، بر اثر تصادف موتورسیکلت و سواری یک مرد حدود 30 ساله بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرد.

وی با اشاره به مهم‌ترین حوادث روز گذشته نیز ادامه داد: ساعت 20:45 در اتوبان ساوه ـ سلفچگان 2 فقره تصادف کامیون و تریلی، تانکر و سواری رخ داد که این حادثه هفت مجروح بر جای گذاشت.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم تصریح کرد: مجروحان این حادثه پس از دریافت خدمات درمانی اولیه برای تکمیل درمان به وسیله آمبولانس به بیمارستان‌های سطح شهر اعزام شدند.

فراهانی همچنین حادثه آزادراه قم ـ تهران را مورد توجه قر داد و گفت: بر اثر تصادف 2 دستگاه خودروی سواری، یک خانم 30 ساله جان سپرد.

قطع عضو زن 70 ساله

وی با اشاره به شدت حادثه اظهار داشت: بر اثر وقوع این حادثه یک خانم 70 ساله دچار قطع عضو شد و چهار نفر دیگر به شدت مجروح شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم عنوان کرد: مجروحان این حادثه پس از دریافت خدمات درمانی اولیه برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان اعزام شدند.

وی با اشاره به وقوع حادثه شغلی در شهرک شکوهیه گفت: ساعت 9:25 بر اثر حادثه شغلی که در شهرک شکوهیه رخ داد، یک آقا حدود 38 ساله دچار قطع عضو شد.

فراهانی حادثه محور سلفچگان را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: ساعت 10:45 صبح بر اثر حادثه شغلی سه نفر به شدت مصدوم شدند که پس از دریافت خدمات درمانی اولیه به بیمارستان اعزام شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٩-١٣٩٢, ١٢:۴١

   

پر مبحث ترین ها