سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم:

محدودیت های ترافیکی ویژه نماز عید قربان در قم اعمال می شود

محدودیت های ترافیکی اعمال شده شامل خیابان ارم به سمت سه راه بازار، خیابان ارم به سمت تقاطع شهدا، خیابان شبستان به سمت بلوار بهار می شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم از اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه نماز عید قربان در این استان خبر داد.

سرهنگ کرم الله حسینی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی در روز عید قربان همزمان با برگزاری نماز عید محدودیت های ترافیکی را در معابر متصل و پیرامون حرم مطهر(س) اعمال می کند.

وی ادامه داد: محدودیت های ترافیکی اعمال شده شامل خیابان ارم به سمت سه راه بازار، خیابان ارم به سمت تقاطع شهدا، خیابان شبستان به سمت بلوار بهار می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: این محدودیت ها همزمان با برگزاری نماز عید قربان تا پایان نماز اعمال می شود.

وی بیان کرد: مردم از توقف و پارک طولانی مدت خودروی خود در معابر ذکر شده از شب قبل از عید قربان خودداری کنند زیرا در غیر این صورت در طرح پاکسازی پلیس خودروی آنها به پارکینگ منتقل می شود.

سرهنگ حسینی گفت: در اطراف مسجد مقدس جمکران نیز عوامل راهنمایی و رانندگی در روز عید قربان محدودیت های ترافیکی را اعمال خواهند کرد.

وی بیان کرد: در روز عرفه از ساعت 13 بعد از نماز ظهر و عصر محدودیت های ترافیکی در تمام معابر پیرامون حرم مطهر اعمال می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم تصریح کرد: با اجرای طرح های ترافیکی مختص دعای عرفه و عید قربان پلیس راهنمایی و رانندگی به استقبال زائران و مجاوران خواهد رفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٧-١٣٩٢, ١٨:٠۵

   

پر مبحث ترین ها