سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چهار استاندار جدید منصوب شدند

مهندس وكيلي شهردار سابق قم، استاندار سمنان شد

قائم مقام وزیر کشور با اشاره به معرفی مهندس وکیلی به عنوان استاندار جدید استان سمنان گفت: وی سابقه کار در وزارت کشور و مدیریت در شهرداری های کلانشهرهایی نظیر قم، شیراز و مشهد را در سوابق خود دارد.
قائم مقام وزیر کشور از انتصاب استانداران 4 استان در جلسه عصر يكشنبه هیات دولت خبر داد كه در اين انتصابات مهندس وكيلي شهردار اسبق قم به عنوان استاندار جديد استان سمنان معرفي شده است.

حسینعلی امیری در گفتگو با مهر، با اشاره جلسه عصر يكشنبه هیات دولت خبر داد که در این جلسه با پیشنهاد هیات دولت مقیمی به عنوان استاندار مرکزی ، مروارید به عنوان استاندار ایلام ، صادقلو به عنوان استاندار گلستان و وکیلی به عنوان استاندار سمنان منصوب شده اند.

امیری تصریح کرد: 4 گزینه معرفی شده جلسه عصر يكشنبه دولت از سوی وزارت کشور پیشنهاد شد که خوشبختانه هر 4 استاندار معرفی شده مورد تایید اعضای هیات دولت قرار گرفتند.

قائم مقام وزیر کشور با اشاره به معرفی مهندس وکیلی به عنوان استاندار جدید استان سمنان گفت: وی سابقه کار در وزارت کشور و مدیریت در شهرداری های کلانشهرهایی نظیر قم، شیراز و مشهد را در سوابق خود دارد.

سخنگوی وزارت کشور با اشاره به معرفی مهندس مروارید برای استانداری استان ایلام یادآور شد: وی نیز سابقه معاونت استانداری و معاونت وزارت راه را در کارنامه دارد، همچنین دکتر صادق لو که به عنوان استاندار گلستان معرفی شد سابقه نمایندگی مجلس و معاونت وزارت آموزش و پرورش را در کارنامه خود دارد.

وی با اشاره به سوابق استاندار معرفی شده برای استان مرکزی توضیح داد: آقای مهندس مقیمی در دو استان کشور سابقه استانداری دارد و قبلا مسئولیت معاونت عمرانی وزارت کشور را برعهده داشته است.

امیری در پاسخ به سئوال که قرار است در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت افراد جدیدی به عنوان استاندار معرفی شوند یا خیر گفت: وزارت کشور در روز چهارشنبه هر تعداد از پرونده هایی را که بتواند آماده کند برای تعیین تکلیف مدیریت استانها به هیات دولت معرفی خواهد کرد بنابراین قطعا در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت گزینه های دیگری برای برخی استانهای باقی مانده معرفی خواهند شد.
telegram 19dey.com
نام شما    15 مهر 1392 20:36
به روانبخش تبريك مي گويم
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٧-١٣٩٢, ٠۶:٠۵

   

پر مبحث ترین ها