سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستگیری کلاهبردار 21 میلیارد ریالی در قم

در تحقیقات ماموران مشخص شد فردی به هویت «م – و» که به عنوان مهندس و پیمانکار در پروژه انبوه‌سازی مسکن فعالیت داشت با انجام مانور متقلبانه توانسته بود از تعدادی از هموطنان کلاهبرداری کرده و متواری شود.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: فردی که با عنوان شرکت انبوه‌سازی حدود 21 میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، حمید‌رضا اسدی اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از هموطنان علیه یک شرکت انبوه‌سازی مسکن، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات ماموران مشخص شد فردی به هویت «م – و» که به عنوان مهندس و پیمانکار در پروژه انبوه‌سازی مسکن فعالیت داشت با انجام مانور متقلبانه توانسته بود از تعدادی از هموطنان کلاهبرداری کرده و متواری شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم افزود: نامبرده با کلاهبرداری از 15 نفر از هموطنان حدود 21 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

وی بیان داشت: ماموران آگاهی استان با انجام اقدامات پلیسی در اقدامی به موقع و غافلگیرانه وی را دستگیر کردند که در ادامه با اعتراف نامبرده به بزه انتسابی، به مراجع قضایی استان تحویل و در نهایت راهی زندان شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم با تاکید بر لزوم هوشیاری شهروندان خواست، در معامله املاک تا حصول اطمینان کامل، از تنظیم هرگونه قرارداد و پرداخت وجه اکیداً خودداری کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠۶-١٣٩٢, ١٢:١١

   

پر مبحث ترین ها