سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ابراهيمي خبر داد:

آغاز پيش فروش واحدهاي كارگاهي شهرك صنعتي ثامن الائمه(ع) قم

در شهرك صنعتي ثامن الائمه كه به صنايع چوب و درودگري نيز اختصاص يافته است با توجه به درخواست‌هاي متعدد فعالان صنعت چوب استان، اين شركت ساخت 22 واحد كارگاهي را در دستور كار قرار داد.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قم از آغاز پيش فروش 22 واحد كارگاهي صنعتي در شهرك صنعتي ثامن الائمه(ع) (قنوات) خبر داد.

مهندس روح اله ابراهيمي با اعلام اين مطلب اظهار داشت: همزمان با عيد سعيد فطر پيش فروش 22 واحد كارگاهي اختصاص يافته به صنعت درودگري در شهرك صنعتي ثامن الائمه(ع) (قنوات) به متقاضيان فعال در اين صنعت آغاز شده است.

وي افزود واحدهاي كارگاهي با هدف تسهيل در راه اندازي واحدهاي صنايع كوچك و همچنين كمك به افرادي است كه توان مالي و امكان احداث واحد صنعتي را ندارند.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قم بيان داشت: ساخت واحدهاي كارگاهي و ارائه آنها به صنعتگران طي سال هاي گذشته در شهرك صنعتي شكوهيه قم صورت گرفت كه استقبال قابل توجه متقاضيان را در پي داشت.

وي اضافه كرد: در شهرك صنعتي ثامن الائمه كه به صنايع چوب و درودگري نيز اختصاص يافته است با توجه به درخواست‌هاي متعدد فعالان صنعت چوب استان، اين شركت ساخت 22 واحد كارگاهي را در دستور كار قرار داد.

مهندس ابراهيمي با بيان اينكه هر كدام از اين واحدهاي كارگاهي داراي مساحتي بالغ بر 180 متر مربع مي‌باشند گفت: اين واحدهاي كارگاهي به صورت پيش فروش و با شرايط ويژه در اختيار متقاضيان صنعت درودگري استان قرار مي گيرد.

وي ادامه داد: متقاضيان مي‌توانند براي پيش خريد به واحد متقاضيان شركت شهركهاي صنعتي استان قم مراجعه نمايند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۵-١٣٩٢, ٠٩:٣٨

   

پر مبحث ترین ها