سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فراهاني خبر داد:

استقرار 10 دستگاه خودروهای امدادی اورژانس در قم همزمان با عيد فطر

علاوه بر به کارگیری دستگاه های امدادی، 30 نفر از پرسنل ستادی و عملیاتی به صورت آماده باش درآمده اند، که این تعداد پرسنل علاوه بر پرسنل و آمبولانس های معمولی که در پایگاه های 34 گانه اورژانس 115در روز عید خدمات رسانی می کنند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی قم از استقرار 10 دستگاه خودروی امدادی اورژانس ویژه روز عید فطر خبر داد.

مهدی فراهانی در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به تمهیدات اورژانس استان قم ویژه روز عید فطر گفت: اورژانس قم برای ارائه خدمات درمانی به نمازگزاران در روز عید سعید فطر تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته تا در صورت بروز حادثه طی کوتاه ترین زمان ممکن با نمازگزاران خدمات رسانی کند.

وی با اشاره به خدمات ویژه روز عید بیان کرد: ویژه این روز 8 دستگاه آمبولانس در محل های برگزاری نماز روز عید از جمله حوالی حرم مطهر حضرت معصومه (س)، مسجد مقدس جمکران، مساجد محلات و دیگر مکان های مشخص شده برگزاری محل نماز مستقر می شود.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی قم افزود: استقرار 2 دستگاه موتورلانس نیز ویژه محل های پرتردد درنظر گرفته شده تا در صورت بروز حادثه و عدم امکان تردد خودروهای آمبولانس نسبت به خدمات رسانی اقدام کنند.

فراهانی در ادامه تصریح کرد: علاوه بر به کارگیری دستگاه های امدادی، 30 نفر از پرسنل ستادی و عملیاتی به صورت آماده باش درآمده اند، که این تعداد پرسنل علاوه بر پرسنل و آمبولانس های معمولی که در پایگاه های 34 گانه اورژانس 115در روز عید خدمات رسانی می کنند.

وی با اشاره به زمان آغاز بکار نیروهای اورژانس عنوان کرد: کلیه آمبولانس های مستقر در محل برگزاری نماز عید از ۴۵ دقیقه قبل از شروع مراسم آماده به ارائه خدمات درمانی احتمالی به شهروندان و زائران خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠۵-١٣٩٢, ٠٨:٣٢

   

پر مبحث ترین ها