سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

6 نفر در حادثه تصادف جاده کهک در آتش سوختند

بروز شده : ۵-٠۵-١٣٩٢, ٠٩:٢٢    نسخه چاپی    
متاسفانه در این حادثه مرگبار 6 نفر از سرنشینان 2 خودرو با محبوس شدن در خودروها، جان خود را از دست دادند و در آتش سوختند.
تصادف دلخراش در جاده کهک استان قم منجر به کشته شدن 6 نفر شد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان در تشریح این حادثه که ساعت 18 روز گذشته در محور کهک به وقوع پیوست گفت: به محض اولین تماس با اورژانس 115 مبنی بر برخورد یک دستگاه پراید با پژو در این محور بلافاصله نزدیک ترین پایگاه اورژانس115 به محل حادثه اعزام شد.

مهدی فراهانی با بیان اینکه پایگاه جوادالائمه واقع در شهر کهک علی رغم ترافیک روز تعطیل در محور کهک، در فاصله زمانی کمتر از 6 دقیقه در محل حادثه حاضر شد افزود: در زمان حضور پرسنل اورژانس 115 در محل حادثه بدلیل وجود حریق و آتش گرفتن خودروها امکان امداد رسانی به سرنشینان وجود نداشت.

وی افزود: با توجه به وجود کپسول های اطفاء حریق در آمبولانس های اورژانس 115، متاسفانه تلاش پرسنل اورژانس 115 به دلیل شدت آتش سوزی برای مهار آتش بی نتیجه ماند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان در زمان وقوع این حادثه دو نفر از سرنشینان این خودروها از داخل خودرو نجات پیدا می کنند افزود: یکی از سرنشینان خانمی حدود20 ساله با عارضه سوختگی به بیمارستان نکوئی قم منتقل شد.

فراهانی گفت: در این حادثه کودک 10 ساله ای نیز پس از عملیات احیا به بیمارستان علی ابن ابیطالب اعزام شد.

وی بیان کرد: متاسفانه در این حادثه مرگبار 6 نفر از سرنشینان 2 خودرو با محبوس شدن در خودروها، جان خود را از دست دادند و در آتش سوختند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۵-١٣٩٢, ٠٩:٢٢

   

پر مبحث ترین ها