سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرماندار قم:

مديريت قم جلوي ورشكستگي مؤسسه بهمن ايثار را گرفت

اگر مديريت استان در اين امر كوتاهي مي‌كرد و منابع استان از استان خارج مي‌شد، آنوقت ورشكستگي صورت گرفته بود و امروز بايد گفت كه با ياري خداوند و عنايت ويژه مسئولان استان اين اتفاق نيفتاده است.
 فرماندار قم با اشاره به مديريت نارضايتي مديريت ارشد استان از تعاوني بهمن ايثار گفت: با اقدامات صورت گرفته از سوي مديريت استان اجازه خروج سرمايه‌هاي مردم و ورشكستگي اين موسسه داده نشد.
عبدالسعيد حقيقي‌مقدم امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس  با بيان اينكه مديريت نارضايتي ايجاد شده در بحث تعاوني بهمن ايثار از نقاط درخشان مديريت استان بود،‌ تصريح كرد: اقدامات صورت گرفته در خصوص مشكلات اين موسسه كار بسيار سنگين و در عين حال چالش بزرگ اجتماعي بود كه به درستي و با توجه استاندار قم مديريت و برطرف شد.
وي افزود: همه عوامل استاني در كنار استاندار پيگير اين موضوع بودند و با برنامه‌ريزي‌هاي خوب انجام شده و مديريت‌هاي قانوني كه انجام شد، از خروج پول مردم از استان جلوگيري شد.
فرماندار قم تصريح كرد: موسسه مولي‌الموحدين براي پيگيري امور اين موسسه توسط بانك مركزي در نظر گرفته شد كه به‌حمدالله اين مصوبه مورد پيگيري و اجرا قرار گرفته است.
وي گفت: ورشكستگي اين موسسه در قم روي نداده بود و ما اين موضوع را از قبل هم به مردم اعلام كرده بوديم كه در قم با مديريت مناسب از ورشكست شدن به معني اينكه منابع مردم از بين برود، جلوگيري به عمل آمده است.
حقيقي‌مقدم در خصوص همكاري همه بخش‌ها و پاسخگو نبودن برخي مسئولان بانكي استان تصريح كرد: هركسي به اندازه‌اي كه نياز بود در اين بحث و برطرف شدن مسئله مشاركت كرد.
وي اضافه كرد: در نخستين انحرافاتي كه تعاوني بهمن ايثار در بحث قانون صورت داد، استان عكس‌العمل لازم را نشان داد و روزي كه با افزايش شعب مواجه شديم و ديديم كه اين شعب مجوز ندارند، استانداري ورود پيدا كرد و منابع مالي مردم را مديريت كرد و اجازه خروج اين منابع از استان را نداد.
فرماندار قم خاطرنشان كرد: اگر مديريت استان در اين امر كوتاهي مي‌كرد و منابع استان از استان خارج مي‌شد، آنوقت ورشكستگي صورت گرفته بود و امروز بايد گفت كه با ياري خداوند و عنايت ويژه مسئولان استان اين اتفاق نيفتاده است.
وي در پايان بيان داشت: به همين دليل موسسه مولي‌الموحدين حاضر به پاسخگويي به نيازهاي مردم شده و مردم مي‌توانند مطالبات خود را از اين طريق اين موسسه پيگيري كنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٢-١٣٨٩, ٢٣:٠۵

   

پر مبحث ترین ها