سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واژگونی مینی‌بوس 17 مجروح برجای گذاشت

واژگونی مینی‌بوس برخورد دو کامیون، ‌برخورد مینی‌بوس و وانت و برخورد پراید و وانت از جمله حوادث مهم ترافیکی 48 ساعت گذشته بود که بر اثر وقوع این حوادث دو نفر به دلیل شدت جراحات وارده فوت کردند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: بر اثر واژگونی مینی بوس در کیلومتر 2 جاده قدیم قم – تهران 17 نفر مجروح شدند که 12 نفر ایشان با آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شدند.

مهدی فراهانی با تبیین حوادث 48 ساعت گذشته بیان داشت: واژگونی مینی‌بوس برخورد دو کامیون، ‌برخورد مینی‌بوس و وانت و برخورد پراید و وانت از جمله حوادث مهم ترافیکی این مدت بود که بر اثر وقوع این حوادث دو نفر به دلیل شدت جراحات وارده فوت کردند.

وی با تبیین حادثه برخورد دو کامیون در اتوبان ساوه – سلفچگان تصریح کرد: در این حادثه سه نفر مجروح شدند که با دو دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی اعزام شدند و یک نفر نیز به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کرد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از برخورد یک دستگاه مینی‌بوس با یک دستگاه وانت در کیلومتر دو جاده قدیم قم – تهران خبر داد و گفت: در این حادثه 17 نفر مجروح شدند که 12 نفر آنان توسط اورژانس 115 به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شدند و پنج مجروح دیگر نیز به صورت شخصی به این مرکز درمانی مراجعه کردند.

*طنین مرگ در جاده گرمسار

وی همچنین به حادثه برخورد دو دستگاه کامیون در کیلومتر 60 جاده گرمسار اشاره کرد و ابراز داشت: در این حادثه یک نفر فوت کرد و دو نفر به شدت مجروح شدند.

فراهانی با اشاره به وضعیت مجروحان بیان داشت: وضعیت جسمانی یکی از مجروحان این حادثه بسیار وخیم گزارش شده است که با عملیات احیا به یکی از مراکز درمانی منتقل شد.

وی برخورد پراید و وانت را مورد توجه قرار داد و گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پراید و وانت در بستر رودخانه سه نفر مجروح شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همچنین از برخورد دو دستگاه پراید در بلوار امین خبر داد و گفت: در این حادثه نیز سه نفر مجروح شدند که پس از دریافت خدمات درمانی اورژانسی به مراکز درمانی منتقل شدند.

*ریزش آوار ساختمانی دو مجروح بر جای گذاشت

وی در بخش پایانی سخنان خود به وقوع یک حادثه غیر ترافیکی اشاره و خاطرنشان کرد: بر اثر ریزش یک ساختمان در خیابان 45 متری مدرس دو نفر به شدت مجروح شدند که پس از انجام عملیات رهاسازی توسط آتش نشانی با آمبولانس اورژانس 115 به مراکز درمانی اعزام شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩٢, ٠٩:۴٨

   

پر مبحث ترین ها