سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بطري‌هاي آب معدني با طعم ترياک در قم کشف شد

مأموران مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ موفق شدند حدود 39 کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک را كشف و ضبط کنند.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان قم گفت: با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان قم حدود 39 کيلوگرم ترياک از يک دستگاه خودرو تيبا که درون بطري‌هاي آب معدني جاساز شده بود کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ منوچهر طالبی اظهار داشت: مأموران مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ موفق شدند حدود 39 کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک را كشف و ضبط کنند.

وي در تشريح خبر فوق گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر با کنترل محورهاي ورودي استان به يک دستگاه خودرو تيبا مشکوک و به بازرسي از آن پرداختند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان قم افزود: ماموران در بازرسي از خودرو مذکور ، حدود 39 کيلو و 450 گرم مواد مخدر از نوع ترياک که در 22بطري آب معدني جاساز شده بود را کشف و راننده را نيز دستگير کردند.

وی ادامه داد: متهم با استفاده از خودروهاي مختلف که تا لحظه دستگيري دوازده دستگاه از آنها شناسايي شده بود، قصد داشت اين مقدار مواد مخدر را از يکي از استان‌هاي جنوبي به استان همجوار قم انتقال دهد که در نهايت به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضايي استان تحويل شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٣-١٣٩٢, ١٣:۵٣

   

پر مبحث ترین ها