سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم :

ریل راه آهن واقع در بلوار پیامبر اعظم بزودی جمع آوری می‌شود

بعد از اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت در أسرع وقت نسبت به خط کشی مسیر، رنگ آمیزی جداول، کاشت درخت در حاشیه بلوار، زیباسازی و نصب پرتابل، نصب علائم ترافیکی و هشدار دهنده، تابلوهای شناسایی و تعیین مسیر اقدام می‌شود.
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از جمع آوری ریل راه آهن فعال واقع در بلوار پیامبر اعظم(ص) خبر داد و گفت: بزودی این ریل جمع آوری می‌‌شود.

محمدتقی نادعلی اظهار داشت: با توجه به پیگیریهای شهردار کلانشهر قم از طریق ریاست جمهوری و وزارت راه، مسکن و شهرسازی در خصوص رفع موانع موجود بر سر راه مدیریت شهری قم در اجرای پروژه بلوار پیامبر اعظم(ص)، به لطف خدا بخش اعظم مشکلات و معظلاتی که وجود داشت مرتفع شد و اداره کل راه آهن قم بزودی نسبت به جمع آوری ریل راه آهن فعال واقع در بلوار پیامبر اعظم اقدام می‌نماید.

وی با اشاره به اینکه تاکنون عملیات عمرانی و احداث چهار زیرگذر از 7 زیرگذر واقع در بلوار پیامبر اعظم به صورت 100درصد به اتمام رسیده است؛ تصریح کرد: دو زیرگذر دیگر در مرحله پایانی بوده و یک زیرگذر باقیمانده تا نیمه شعبان به اتمام می‌رسد.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان دارالفقاهه با اشاره به هماهنگی و توافقات انجام شده با مسئولان دارالفقاهه بیان داشت: قسمتی از دیوار مجتمع مذکور که در طرح بلوار پیامبر اعظم(ص) قرار گرفته است، با رایزنی و توافقات انجام شده در اواخر هفته آینده تملک و بازگشایی می‌شود.

وی با بیان اینکه بحث نصب تیر چراغ برق و سیستم روشنایی بلوار پیامبر اعظم(ص) در مرحله پایانی قرار دارد؛ اظهار داشت: بحث روشنایی بلوار تقریبا به اتمام رسیده و فقط قسمت کمی از بلوار به کابل کشی نیاز دارد که طی روزهای آتی کابل کشی نیز به اتمام خواهد رسید.

نادعلی افزود: عملیات تولید نانو بتن و نصب دستگاه از اواخر هفته گذشته آغاز شده و بحث جدولگذاری تا پایان هفته جاری به سرانجام خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه در اجرای آسفالت بلوار پیامبر اعظم به 7 هزار تن آسفالت بیندر نیاز است، گفت: عملیات آسفالت بلوار پیامبر اعظم(ص) از مدتی قبل به پیمانکار واگذار شده و پیمانکار روزانه حدود 700 تا800 تن آسفالت در سطح بلوار مذکور پخش می‌کند.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم عنوان کرد: بعد از اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت در أسرع وقت نسبت به خط کشی مسیر، رنگ آمیزی جداول، کاشت درخت در حاشیه بلوار، زیباسازی و نصب پرتابل، نصب علائم ترافیکی و هشدار دهنده، تابلوهای شناسایی و تعیین مسیر اقدام می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت احداث و اصلاح هندسی بلوار سمیه در تلاقی با بلوار پیامبر اعظم یادآور شد: با توجه به دستور شهردار کلانشهر قم و هماهنگی‌های صورت گرفته با معاونت‌های ذیربط و شهرداری منطقه یک، عملیات عمرانی این اصلاح هندسی برای هدایت خودروها به بلوار پیامبر اعظم بزودی اجرایی می‌شود.

نادعلی افزود: با توجه به دستور شهردار قم و پیگیری‌های مجدانه ایشان در خصوص بهره برداری از این بلوار تا قبل از نیمه شعبان و ولادت حضرت مهدی(عج)؛ با توجه به ضرورت زیر بار ترافیک رفتن بلوار پیامبر اعظم(ص) در نیمه شعبان امسال، تمامی عوامل اجرایی، فنی و عمرانی، ترافیکی، خدماتی و غیره شهرداری بسیج شده‌اند تا بزرگترین بلوار معنوی جهان در نیمه شعبان به بهره برداری برسد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٣-١٣٩٢, ٠۵:٢٨

   

پر مبحث ترین ها