سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت قم خبر داد:

برگزاری سه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ماه رمضان در قم

کالاهایی همچون خرما، زولبیا و ... و اقلامی که در ماه رمضان با تقاضای بیشتری از سوی مردم رو به رو است با به کارگیری فروشگاه های بزرگ و معتبر سطح شهر با درصد سود کمتری بین 3 تا 5 درصد توزیع می شود.
معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از برگزاری سه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان در قالب طرح ضیافت خبر داد.

امیر محمدی چهر در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اقدامات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در خصوص تامین اقلام ضروری مردم ویژه ماه مبارک رمضان در قالب طرح های رحمت و ضیافت گفت: در این خصوص کالاهای اساسی از جمله گوشت قرمز، مرغ و شکر به اندازه کافی ذخیره سازی شده است.

وی با بیان این که در خصوص ذخیره سازی و تامین اقلام و کالاهای اصلی مردم در ایام ماه رمضان هیچ مشکل و کمبودی نخواهیم داشت، افزود: در این رابطه 2 هزار تن شکر، هزار تن گوشت قرمز و هزار و 700 تن گوشت سفید ذخیره سازی شده است.

کالاهای اساسی مردم ویژه ماه رمضان با نرخ سود 3 تا 5 درصد توزیع می شود

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در ادامه گفت: همچنین کالاهایی همچون خرما، زولبیا و ... و اقلامی که در ماه رمضان با تقاضای بیشتری از سوی مردم رو به رو است با به کارگیری فروشگاه های بزرگ و معتبر سطح شهر با درصد سود کمتری بین 3 تا 5 درصد توزیع می شود.

وی همچنین از آمادگی این سازمان برای در اختیار قرار دادن شکر با نرخ یارانه ای به هیئات مذهبی خبر داد و افزود: علاوه بر این حدود یک هفته قبل از شروع ماه مبارک رمضان قرار است سه نمایشگاه ویژه توزیع اقلام مورد نیاز مردم با نرخ سود 3 تا 5 درصد در سه نقطه شهر قم برگزار شود که برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار آن نیز انجام شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٣-١٣٩٢, ٠٨:۴۴

   

پر مبحث ترین ها