سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون برنامه‌ریزی استانداری قم تأکید کرد:

سرانه مصرف شیر در قم افزایش یابد

سیاست‌های حمایتی در جهت توانمندسازی دامداران و کارخانه‌های لبنی برای تولید و ارتقاء کیفیت محصولات لبنی در استان قم تدوین خواهد شد.


معاون برنامه‌ریزی استانداری قم خواستار برنامه‌ریزی و تلاش جهت توانمندسازی دامداران و کارخانه‌های لبنی در قم و افزایش سرانه مصرف شیر شد.

سید رضا دهناد در جلسه کمیته سیاستگذاری شیر استان قم در سخنانی اظهار داشت: توزیع شیر روزانه در مدارس آموزش و پرورش باید از سوی مسئولان امر با جدیت پیگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان در جهت ارتقاء سرانه مصرف شیر در استان باید برنامه‌های موثر و کارآمدی را اجرا نمایند.

معاون برنامه‌ریزی استانداری قم تصریح کرد: وی با بیان اینکه بازار مصرف استان قم باید در اختیار کالاهای تولیدی استان باشد خاطرنشان کرد: ترغیب و تشویق شهروندان به خرید محصولات استان قم اقدامی ارزشمند در راستای اشتغالزایی پایدار، افزایش درآمد سرانه و ارتقاء شاخص‌های اقتصادی استان خواهد بود.

دهناد در پایان اظهار داشت: رسانه‌های عمومی به ویژه صدا و سیما باید فرهنگ خرید محصولات بومی را در استان قم نهادینه‌سازی کرده و دستگاه‌های اجرایی باید خرید محصولات تولید شده در استان قم را در اولویت قرار دهند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٢-١٣٨٩, ١٨:٣١

   

پر مبحث ترین ها