سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موتورسیکلت در قم ارابه مرگ عروس و داماد شد

نکته قابل توجه در این حادثه بسیار تلخ و غم انگیز این بود که راکبین موتورسیکلت عروس و دامادی بودند که ظاهرا در آستانه برنامه ریزی مراسم عروسی در روز بعد از این حادثه بودند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: در اثر برخورد یک موتورسیلکت با خودروی سواری دو سرنشین آن که عروس و داماد بودند، کشته شدند.

مهدی فراهانی در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: حادثه دلخراش برخورد موتورسیکلت با خودوری سواری در خیابان ۲۴ متری مطهری(تقاطع ۱۶ متری فلسطین) منجر به فوت راکبین موتورسیکلت شد.

وی در خصوص این حادثه گفت: طی تماس مردمی، این مرکز از وقوع يك حادثه تصادف رانندگي مطلع شده و در پي اين تماس، پرسنل اورژانس ۱۱۵ از نزدیک‌ترین پایگاه به محل حادثه اعزام شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم ادامه داد: در این حادثه بر اثر برخورد يك دستگاه موتورسیکلت با يك خودرو ۲ نفر ( آقا ۲۱ ساله و خانم ۱۷ ساله) به علت شدت و وسعت حادثه به شدت مجروح شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط پرسنل این مرکز مجروحین با عملیات احیاء به مرکز درمانی منتقل شدند که متاسفانه علیرغم تمام تلاش‌های پرسنل اورژانس ۱۱۵ و نیز کادر درمان بیمارستان هر دو نفر جان باختند.

وی افزود: نکته قابل توجه در این حادثه بسیار تلخ و غم انگیز این بود که راکبین موتورسیکلت عروس و دامادی بودند که ظاهرا در آستانه برنامه ریزی مراسم عروسی در روز بعد از این حادثه بودند.

2 هزار و 500 مصدوم در تصادف موتورسیکلت طی سال جاری

فراهانی در پایان تاکید کرد: حوادث مربوط به این ارابه مرگ (موتورسیکلت) از ابتدای سال ۱۳۹۲ تا کنون منجر ۲۰۴۰ مورد ماموریت برای مرکز اورژانس ۱۱۵ شده است که در پی آن 2 هزار و ۴۹۸ نفر مجروح شدند که هزار و ۴۹ نفر آن توسط پرسنل فوریت‌های پزشکی در محل حادثه درمان شده و هزار و ۴۴۵ نفر نیز جهت تکمیل و دریافت خدمات درمانی به مراکز درمانی سطح شهر منتقل شدند و متاسفانه در این حوادث ۶ نفر جان خود را در محل حادثه از دست دادند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩٢, ٠٩:۴٨

   

پر مبحث ترین ها