سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نزدیک به 1500 مدرسه قم هوشمندسازی شد

اولویت هوشمندسازی در سال گذشته برای پایه ششم ابتدایی بود و در سال جدید نیز پس از تعیین اعتبار، باقیمانده کلاس‌های ششم ابتدایی و مدارس خاص مانند تیزهوشان، نمونه دولتی و غیره در اولویت هوشمند سازی قرار دارند.
مسئول فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش استان قم از هوشمند سازی نزدیک به هزار و 500 مدرسه در این استان طی سال گذشته خبر داد.

غلامحسین احمدوند در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: جشنواره فناوری اطلاعات از بهمن ماه سال 90 کلید خورد و در اردیبهشت ماه سالجاری مراسم اختتامیه آن برگزار شد.

وی ادامه داد: قم با کسب 13 رتبه برتر کشوری مقام سوم را در کشور در این جشنواره کسب کرد.

مسئول فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش قم اضافه کرد: در طراحی پوستر رتبه های اول، دوم و سوم و در وبلاگ نویسی رتبه های اول و دوم و در تولید محتوا 2 رتبه کشوری کسب شده است.

وی بیان کرد: سال گذشته نزدیک به هزار و 500 کلاس درس هوشمند سازی شدند و برخی از مدارس نیزخود به کمک خیرین و اولیا هوشمند سازی شدند.

احمدوند گفت: اولویت هوشمندسازی در سال گذشته برای پایه ششم ابتدایی بود و در سال جدید نیز پس از تعیین اعتبار، باقیمانده کلاس‌های ششم ابتدایی و مدارس خاص مانند تیزهوشان، نمونه دولتی و غیره در اولویت هوشمند سازی قرار دارند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٢, ١٣:١۴

   

پر مبحث ترین ها