سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر شهرک صنعتی سلفچگان:

محدودیتی در گازرسانی به واحدهای صنعتی سلفچگان وجود ندارد

بروز شده : ٧-١٢-١٣٨٩, ١٧:٣۵    نسخه چاپی    
هم اکنون 22 واحد صنعتی از طرف شرکت شهرکهای صنعتی قم جهت اتصال به شبکه گاز به شرکت گاز معرفی شده‌اند که از این تعداد 7 واحد آن‌ها نیاز بیش از 160 متر مکعب گاز نیاز دارند که آن‌ها هم برای احداث ایستگاه داخلی معرفی شده‌اند.
 مدیر شهرک صنعتی سلفچگان بر ضرورت استفاده واحدهای صنعتی سلفچگان از سوخت گاز تاکید کرد.

 مهندس محمدجواد حجت‌پور در جلسه کمیته هدفمندی یارانه‌های شرکت شهرکهای صنعتی قم با ارائه گزارشی از وضعیت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی سلفچگان اظهار داشت: خوشبختانه قبل از اجرای هدفمندی یارانه‌ها شرکت شهرکهای صنعتی قم اقدام به اجرای شبکه داخلی گاز شهرک صنعتی سلفچگان نمود.

وی افزود اواخر سال 88 عملیات اجرایی شبکه داخلی گاز این شهرک به پایان رسید و با احداث ایستگاه تزریق از ابتدای سال جاری همه واحدهای صنعتی امکان استفاده از سوخت گاز را دارا بوده‌اند.

مدیر شهرک صنعتی سلفچگان با بیان اینکه برخی از واحدهای صنعتی در ادامه فعالیت خود به گاز بیشتری از مقدار پیش بینی اولیه خود نیاز داشتند تصریح کرد: با ارزیابی‌های صورت گرفته میزان حجم گاز مورد نیاز شناسایی و بلافاصله عملیات تقویت و اصلاح شبکه صورت گرفت و هم اکنون هیچ‌گونه محدودیتی در گاز رسانی به واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک وجود ندارد.

وی اضافه کرد: هم اکنون 22 واحد صنعتی از طرف شرکت شهرکهای صنعتی قم جهت اتصال به شبکه گاز به شرکت گاز معرفی شده‌اند که از این تعداد 7 واحد آن‌ها نیاز بیش از 160 متر مکعب گاز نیاز دارند که آن‌ها هم برای احداث ایستگاه داخلی معرفی شده‌اند.

مهندس حجت‌پور در ادامه با تأکید بر ضرورت استفاده واحدهای صنعتی از سوخت گاز در این شهرک تصریح کرد: از واحدهای صنعتی که نامه دریافت کرده‌اند می‌خواهیم که هر چه سریع‌تر نسبت به اجرای شبکه داخلی واحد صنعتی و بهره‌مندی از این سوخت اقدام کرده از مابقی واحد‌ها نیز که تاکنون هیچ گونه اقدامی انجام نداده‌اند می‌خواهیم جهت معرفی نامه به شرکت گاز به شرکت شهرکهای صنعتی استان مراجعه نمایند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٢-١٣٨٩, ١٧:٣۵

   

پر مبحث ترین ها