سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برخورد موتور با مانع در قم دو کشته و مجروح برجای گذاشت

این حادثه در خیابان 45 متری صدوق رخ داد که در آن یکی از مجروحان در بیمارستان فوت و مجروح دوم پس از انجام اقدامات اولیه به مرکز درمانی نکویی منتقل شد.
معاون مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی قم از کشته و مجروح شدن دو نفر بر اثر برخورد یک دستگاه موتور با مانع خبر داد.

مهدی فراهانی در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به حوادث 24 ساعت گذشته قم افزود: برخورد موتور با مانع از جمله این حوادث بود که یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

وی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: این حادثه در خیابان 45 متری صدوق رخ داد که در آن یکی از مجروحان در بیمارستان فوت و مجروح دوم پس از انجام اقدامات اولیه به مرکز درمانی نکویی منتقل شد.

معاون اورژانس قم واژگونی پراید در اتوبان کاشان را از دیگر حوادث این مدت برشمرد و بیان داشت: این حادثه پنج مجروح داست که همگی به صورت سرپایی درمان شدند.

فراهانی حریق یک دستگاه اتوبوس در اتوبان تهران - قم را از دیگر حوادث این مدت یاد کرد و بیان داشت: این حادثه مقابل پایگاه اورژانس رخ داد که پرسنل اورژانس با استفاده از کپسول های موجود در پایگاه اورژانس آتش را اطفاء کردند و خوشبختانه به کسی آسیبی نرسید.

وی اضافه کرد: بر اثر واژگونی خودروی سواری در جاده قدیم تهران نیز سه نفر مجروح شدند.

معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم ادامه داد: در حادثه دیگری در بخش دستجرد واژگونی پراید دو مجروح برجای گذاشت که مجروحان حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠١-١٣٩٢, ١٠:۵٩

   

پر مبحث ترین ها