سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

از آغاز طرح نوروزي/

مراجعه بيش از 13 هزار نفر به اورژانس هاي مراكز درماني قم

بروز شده : ۶-٠١-١٣٩٢, ١٠:٠۴    نسخه چاپی    
یک هزار و 862 بیمار از ابتدای تعطیلات در این مراکز بستری شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي قم از مراجعه بيش از 13 هزار نفر به اورژانس مراكز درماني دولتي اين استان از ابتداي طرح نوروزي دانشگاه علوم پزشكي قم خبر داد.

محمود پرهام با بیان اینکه در هفته ابتدائی تعطیلات نوروز و از تاریخ 27 اسفند 91 تا 3 فروردین امسال 6 بیمارستان دولتی استان به صورت شبانه روزی و درشیفت های کاری مختلف در آماده باش بودند افزود: در این مدت 13 هزار و 46 بیمار به بخش اورژانس بیمارستان های شهید بهشتی(ره)، کامکار، نکوئی، حضرت فاطمه معصومه(س)، ایزدی، حضرت زهرا (س) مراجعه وخدمات درمانی دریافت کردند.

وي تعداد کل بیماران بستری در این مراکز را 3 هزار و 772 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد یک هزار و 862 بیمار از ابتدای تعطیلات در این مراکز بستری شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم تعدادی جراحی های انجام شده در اتاق های عمل بیمارستانی دولتی استان را یک هفته نخست تعطیلات نوروزی 579 مورد دانست و افزود: بیمارستان نکوئی- هدایتی با 273 عمل و بیمارستان ایزدی هم با 106 مورد عمل بیشترین حجم جراحی های انجام گرفته را به خود اختصاص داده اند.

وي با اشاره به اینکه در این مدت یک هزار و 239 مورد عمل جراحی سرپايي هم در اورژانس های بیمارستانی انجام گرفته است گفت: بیمارستان کامکار عرب نیا با 495، بیمارستان شهیدبهشتی با 485 و بیمارستان نکوئی هدایتی با 227 مورد بیشترین جراحی سرپائی را داشته اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠١-١٣٩٢, ١٠:٠۴

   

پر مبحث ترین ها