سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کشته و مجروح شدن سه نفر در حادثه رانندگی جاده کاشان

بروز شده : ۵-٠١-١٣٩٢, ١١:٠٧    نسخه چاپی    
برخورد تریلی با اتوبوس در محور قم - سلفچگان نیز با 9 مجروح همراه بود که به صورت سرپایی درمان شدند.
معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم از کشته و مجروح شدن سه نفر بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت خبر داد.

مهدی فراهانی در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به حوادث 48 ساعت گذشته قم افزود: در حادثه ای بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت که در جاده قدیم کاشان روی داد دو نفر کشته و یک نفر مجروح شد.

وی ادامه داد: مجروح این حادثه به مراکز درمانی منتقل شد.

معاون اورژانس قم از واژگونی وانت را از دیگر حوادث این مدت برشمرد و بیان داشت: در این حادثه که در اتوبان کاشان روی داد دو نفر مجروح شدند.

فراهانی تصریح کرد: یکی از مجروحان این حادثه پسر بچه ای سه ساله بود که با حضور به موقع اورژانس و انجام عملیات احیا از مرگ حتمی نجات یافت.

وی اظهار کرد: در حادثه سقوط از موتور که در جاده قدیم اصفهان رخ داد نیز 2 نفر مجروح شدند که به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم ابراز داشت: برخورد تریلی با اتوبوس در محور قم - سلفچگان نیز با 9 مجروح همراه بود که به صورت سرپایی درمان شدند.

فراهانی اضافه کرد: در حادثه ای دیگر بر اثر سقوط کارگر ساختمانی از ارتفاع بلوار 15 خرداد این فرد پس از عملیات احیا به مرکز درمانی نکویی منتقل شد.

وی برخورد دو خودروی سواری در میدان شهید محلاتی را از دیگر حوادث این مدت ذکر کرد و بیان داشت در این حادثه سه نفر مجروح شدند.

معاون اورژانس قم برخورد پراید با موتورسیکلت خبر داد و ابراز داشت این حادثه که در خیابان جواد الایمه روی داد سه مجروح برجای گذاشت.

فراهانی اضافه کرد برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در میدان نبوت نیز سه مجروح داشت.

وی اعلام کرد بر اثر سقوط از بالابر در خیابان کاشانی نیز یک نفر دچار آسیب شد که به مراکز درمانی منتقل شد.

معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم از مسمومیت چهار نفر از مسافران با مونوکسیدکربن کربن خبر داد و بیان داشت این افراد اقدام به روشن کردن ذغال در چادر مسافرتی خود کرده بودند که دچار مسمومیت شدند و با اقدام به موقع اورژانس نجات یافته و به مراکز درمانی منتقل شدند
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠١-١٣٩٢, ١١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها