سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قم جزو پنج استان برتر در ورود مسافرين نوروزي

بروز شده : ٣-٠١-١٣٩٢, ١۴:٣٣    نسخه چاپی    
استان هاي خراسان رضوي، فارس، مازندران و قم تا پايان روز دوم فروردين ماه 92 بيشترين آمار ورودي ها را به خود اختصاص داده اند.
رئيس ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي كشور گفت: قم تا پايان روز دوم فروردين ماه 92 جزو پنج استان برتر كشور در ورود مسافران نوروزي است.

منوچهر جهانيان در حاشيه بازديد از ستاد تسهيلات زائرين استان قم در جمع اعضا و مسئولين ستاد، ضمن تقدير از روند خدمات رساني به زائرين و مسافرين در استان قم اظهار داشت‌: برآيند خدمات و فعاليت هاي دستگاه هاي خدمات رساني در نوروز با تراكم جمعيت زائرين و مسافرين نمود پيدا مي كند.

وي به امكانات و تجهيزاتي كه براي خدمات رساني به زائرين و مسافرين در قم فراهم شده اشاره كرد و افزود: خوشبختانه در نوروز امسال با وجود افزايش سفرها و ورودي به استان هاي كشور با بسيج امكانات و خدمات روند بسيار مطلوبي براي ميزباني از مسافرين فراهم شده است.

رئيس ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي كشور از اقامت شبانه بيش از هشت ميليون و 500 هزار نفر در شهرهاي مختلف كشور تا شب گذشته خبر داد و گفت: ميزان ورودي و اقامت در استان هاي مختلف كشور رشد 30 درصدي نسبت به سال گذشته را نشان مي دهد.

وي با بيان اينكه خدمات مختلف در استان كشور از نظر كمي و كيفي بيش از 60 درصد رشد داشته است، خاطرنشان كرد: تاكنون استان ها خراسان رضوي، فارس، مازندران و قم بيشترين آمار ورودي تا شب گذشته را به خود اختصاص داده اند.

جهانيان به نگاه ويژه دولت براي توسعه زيرساخت هاي گردشگري در استان هاي مختلف كشور اشاره و تصريح كرد: خوشبختانه در سال هاي اخير با حمايت دولت روند بسيار مطلوبي در سفرهاي نوروزي فراهم شده است.

وي گفت: استان هاي خراسان رضوي، فارس، مازندران و قم تا پايان روز دوم فروردين ماه 92 بيشترين آمار ورودي ها را به خود اختصاص داده اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠١-١٣٩٢, ١۴:٣٣

   

پر مبحث ترین ها