سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ویژه مدیران کنترل کیفیت؛

اولین دوره اخلاق حرفه‌ای در رفتار سازمانی در قم برگزار شد

بروز شده : ۴-١٢-١٣٨٩, ١٧:۵٧    نسخه چاپی    
در این دوره آموزشی حدود 180 نفر از مدیران کنترل کیفیت شرکت کردند و مابقی آن‌ها در دوره بعدی که سال آینده برگزار می‌شود شرکت خواهند کرد.
نخستین دوره اخلاق حرفه‌ای در رفتار سازمانی با حضور مدیران کنترل کیفیت استان قم برگزار شد.
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم صبح چهارشنبه در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: دوره آموزشی اخلاق حرفه‌ای در رفتار سازمان برای نخستین بار در استان قم برگزار شد و شرکت در این دوره برای کسانی که متقاضی مدیریت کنترل کیفیت واحدهای صنعتی هستند از سال آینده الزامی شده است.

فرشاد خوشنویسان تعداد مدیران کنترل کیفیت استان قم را 250 نفر اعلام کرد و یادآور شد: در این دوره آموزشی حدود 180 نفر از مدیران کنترل کیفیت شرکت کردند و مابقی آن‌ها در دوره بعدی که سال آینده برگزار می‌شود شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به حضور تعدادی از مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی استان قم در این دوره آموزشی اظهار داشت: در این دوره دکتر جعفر منی‌زاده دکترای مدیریت تحول استراتژیک و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به ارائه مطالب خود پیرامون محورهای دوره پرداخت.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم گفت: این دوره آموزشی با حمایت اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان و همکاری جامعه مسئولین کنترل کیفیت و شرکت آموزش کیفیت گس‌تر فائق برگزار شده است.

خوشنویسان در پایان، تبیین اخلاق و جایگاه آن در سازمان و مدیریت، عدالت اجتماعی سازمان‌ها و منش حرفه‌ای، ویژگی‌ها و مولفه‌های اخلاق در مدیریت و نمونه‌های موفق از مدیران اخلاقی در عرصه‌های کسب و کار را از جمله محورهای دوره آموزشی اخلاق حرفه‌ای در رفتار سازمانی برشمرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٢-١٣٨٩, ١٧:۵٧

   

پر مبحث ترین ها