سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدير شعب بانك كشاورزي قم:

6 برابر حق بيمه دريافتي به كشاورزان قم غرامت پرداخت كرده‌ايم

بروز شده : ٢-١٢-١٣٨٩, ١۵:٠٨    نسخه چاپی    
با مقايسه مبلغ حق بيمه پرداختي و غرامت پرداخت شده به كشاورزان مي‌توان به اين نتيجه رسيد كه غرامت پرداختي به كشاورزان در قم بيش از شش برابر حق بيمه دريافتي بوده است.
مدير شعب بانك كشاورزي استان قم گفت: غرامت پرداختي به كشاورزان در قم بيش از شش برابر حق بيمه دريافتي بوده است.
محسن صفدري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به رسالت اين بانك در حمايت از كشاورزان و دامداران اظهار داشت: بانك كشاورزي با تعريف 200 سرفصل، به متقاضيان تسهيلات ارائه مي‌دهد.
وي افزود: اين بانك سال گذشته913 ميليارد ريال تسهيلات به متقاضيان پرداخت كرده و اين بخشي از خدمات متنوع بانك كشاورزي به سپرده‌گذاران و مشتريان است.
مدير شعب بانك كشاورزي در استان قم با بيان اينكه تسهيلات پرداختي به بخش كشاورزي نسبت به سال گذشته 95 درصد رشد داشته است، ابراز داشت: از ابتداي سال 89 تاكنون 962 ميليارد ريال تسهيلات پرداخت شده و پيش بيني مي‌شود اين رقم تا پايان سال به هزار و 100 ميليارد ريال برسد كه در اين صورت به ركورد قابل توجهي دست خواهيم يافت.
وي تصريح كرد: ما پنج برابر اعتبارات عمراني سازمان جهاد كشاورزي، به بخش كشاورزي تسهيلات ارائه كرده و سعي كرده‌ايم تسهيلات اعطايي را به سوي بهينه سازي مصرف سوق دهيم.
صفدري با بيان اينكه تجديد و تمديد تسهيلات و تجميع اقساط يكي از ابزارهاي حمايتي از طرح‌هاي كشاورزي است، گفت: كساني كه تاكنون نسبت به بازپرداخت تسهيلات يا تمديد آنها اقدام نكرده‌اند تا پايان سال مهلت دارند براي پرداخت، تمديد يا تقسيط آن به بانك مراجعه كرده و از بخششش شش درصدي جرايم ديركرد و مساعدت ويژه بانك برخوردار شوند وگرنه در سال آينده با آنان برخورد قانوني صورت خواهد گرفت.
وي با اشاره به پرداخت غرامت به خسارت ديدگان از محل صندوق بيمه كشاورزي گفت: در سال زراعي 89-88، حدود 30 ميليارد ريال غرامت به كشاورزان و دامداران پرداخت شده است.
دبير شوراي هماهنگي بانك‌هاي استان قم در عين حال تصريح كرد: 64 ميليارد ريال از طريق صندوق بيمه كشاورزي به بخش كشاورزي در قالب جبران خسارت وارده به محصولات كشاورزي، كمك شده است.
وي با تاكيد براينكه بيشتر غرامت پرداختي مربوط به تب برفكي است، بيان داشت: با مقايسه مبلغ حق بيمه پرداختي و غرامت پرداخت شده به كشاورزان مي‌توان به اين نتيجه رسيد كه غرامت پرداختي به كشاورزان در قم بيش از شش برابر حق بيمه دريافتي بوده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٢-١٣٨٩, ١۵:٠٨

   

پر مبحث ترین ها