سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دامهای تلف شده اطراف دامشهر قم جمع آوری شد

بروز شده : ١-١٢-١٣٨٩, ١٧:۵٢    نسخه چاپی    
جهت انتقال دام های آلوده نیز پلاکاردی در ورودی دامشهر با این مضمون نصب شده است که با توجه به شیوع تب برفکی در صورت وجود تلفات تقاضا دارد لاشه‌های واحد خود را به مکانی مشخص شده انتقال داده تا از شیوع بیشتر بیماری جلوگیری گردد.
 پس از درج گزارش خبرگزاری مهر با عنوان دامشهر محاصره در دام های آلوده، لاشه های دام از این مکان جمع آوری شد.

نعمت الله حمزه خانی یکی از دامداران دامشهر در گفتگو با خبرنگار مهر در قم، ابراز داشت: پس از درج گزارش خبرگزاری مهر درباره رها سازی لاشه های آلوده در اطراف دامشهر، مسئولین نسبت به جمع آوری این لاشه های آلوده اقدام کردند.

وی ادامه داد: همچنین برای دامشهر تراکتوری که مجهز به بیل مخصوص است خریداری شده تا دام های آلوده با این تراکتور به محلی جهت دفن منتقل شوند.

این دامدار اضافه کرد: مسئولین در ورودی دامشهر پلاکاردی را نصب کرده‌اند که در آن از دامداران خواسته شده تا پس از تلف شدن دام مسئولین مربوطه را در جریان قرار دهند تا آنها بلافاصله نسبت به معدوم سازی دام ها اقدام کنند.

احمد ملتزمی نیز که از دامپزشکان دامشهر است در گفتگو با خبرنگار مهر در قم ابراز داشت: پس از درج گزارش در این خبرگزاری اوضاع دامشهر بهتر شده و مسئولین اقدامات بیشتری جهت حفظ بهداشت محیط دامشهر انجام داده‌اند.

وی ابراز داشت: جهت انتقال دام های آلوده نیز پلاکاردی در ورودی دامشهر با این مضمون نصب شده است که با توجه به شیوع تب برفکی در صورت وجود تلفات تقاضا دارد لاشه‌های واحد خود را به مکانی مشخص شده انتقال داده تا از شیوع بیشتر بیماری جلوگیری گردد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٨٩, ١٧:۵٢

   

پر مبحث ترین ها