سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهردار منطقه هشت قم خبر داد

آغاز عملیات احداث پارک جنگلی در پردیسان

رنامه‌های مطالعاتی و نقشه‌های اجرایی احداث این بوستان به پایان رسیده و هم اکنون عملیات خاکریزی، آماده سازی و کاشت نیمی از این بوستان که حدود 15 هکتار است انجام شده و تا کنون 2 هزار اصله نهال در آنجا به صورت جنگلی کاشته شده است.
شهردار منطقه هشت قم از آغاز عملیات احداث پارک جنگلی 29 هکتاری در بلوار دانشگاه پردیسان خبر داد.

موسی حاتمی فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: این بوستان در زمینی به مساحت 290 هزار متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد ریال در حال احداث است.

وی افزود: برنامه‌های مطالعاتی و نقشه‌های اجرایی احداث این بوستان به پایان رسیده و هم اکنون عملیات خاکریزی، آماده سازی و کاشت نیمی از این بوستان که حدود 15 هکتار است انجام شده و تا کنون 2 هزار اصله نهال در آنجا به صورت جنگلی کاشته شده است.

حاتمی فرد خاطرنشان کرد: در این بوستان احداث فضای سبز، کف پوش، جدول، روشنایی، وسایل بازی، پیست ورزشی، نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی و آلاچیق پیش‌بینی شده است.

شهردار منطقه هشت بیان داشت: توسعه فضای سبز و اماکن تفریحی برای رفاه حال شهروندان از اهداف احداث این بوستان است.

وی از سخنان خود از احداث سرویس بهداشتی در بوستان‌های منطقه پردیسان خبر داد و گفت: در حال حاضر در بوستان‌های خاتم الانبیاء، پردیس، ژاله و پارک شهر شاهد احداث سرویس بهداشتی هستیم.

حاتمی ادامه داد: در هر یک از بوستان‌های یاد شده 12 چشمه سرویس بهداشتی در زمینی به مساحت 60 متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر 600 میلیون ریال ساخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه موضوع احداث سرویس‌های بهداشتی در پردیسان مسئله‌ای است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت، افزود: وجود سرویس‌های بهداشتی در شهر ارتباط مستقیم با بهداشت و سلامت فردی شهروندان دارد و باید این مسئله را مورد توجه بیشتری قرار دهیم و در آینده شاهد احداث و گسترش سرویس‌های بهداشتی در منطقه باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٠-١٣٩١, ١۶:٠٣

   

پر مبحث ترین ها