سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعتراف سارقان معتاد به دزدی 40 باطری خودرو

متهمان در اداره آگاهی و در تحقیقات کارآگاهان، به 40 فقره سرقت باطری خودرو در قم اعتراف کرده و عنوان داشتند به دلیل اعتیاد به مواد مخدر پس از سرقت باطری خودروها، آن را به خریداران دوره گرد می‌فروخته‌اند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم از دستگیری دو سارق حرفه ای در قم خبر داد و گفت: متهمان از اعتراف به 40 فقره سرقت باطری خودرو، اعتیاد را اصلی‌ترین انگیزه سرقت‌های خود عنوان کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا میرحیدری اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر چندین فقره سرقت باطری خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت تا اینکه ماموران کلانتری 17 شهید بهشتی قم به یک خودرو پژو 405 مشکوک و آن را متوقف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: در بازرسی از خودرو موصوف دو عدد باطری خودرو کشف شد که برای بررسی و تحقیقات بیشتر، راننده و سرنشین خودرو به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.

میرحیدری در ادامه بیان داشت: متهمان در اداره آگاهی و در تحقیقات کارآگاهان، به 40 فقره سرقت باطری خودرو در قم اعتراف کرده و عنوان داشتند به دلیل اعتیاد به مواد مخدر پس از سرقت باطری خودروها، آن را به خریداران دوره گرد می‌فروخته‌اند.

وی گفت: با شناسایی مالباختگان، در نهایت متهمان به دست قانون سپرده شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٠-١٣٩١, ١٧:٢۴

   

پر مبحث ترین ها