سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پيريايي خبر داد:

اهدای دو دستگاه دیالیز به بیمارستان کامکار قم

در راستای این کمبود و با توافقات صورت گرفته بین اداره کل امور اتباع و مهاجرین وزارت کشور و کمیساریای عالی پناهندگان، مقرر شد دو دستگاه دیالیز خریداری و به بیمارستان کامکار به عنوان مرکز خدمات همودیالیز اتباع استان اهدا شود.
استاندار قم از اهدای دو دستگاه دیالیز به بیمارستان کامکار قم برای ارائه خدمات درمانی به اتباع خارجی مجاز مقیم استان خبر داد.

کرم رضا پیریایی با اشاره به آمار بالای اتباع خارجی مجاز در قم، اظهار داشت: تاکنون نهایت سعی به عمل آمده تا در کنار سایر خدمات و امکانات رفاهی و اجتماعی، خدمات بهداشتی درمانی مناسب نیز به اتباع خارجی مجاز ساکن در قم ارائه شود.

وی با بیان این که در حال حاضر تعداد قابل توجهی از اتباع مجاز در مراکز درمانی قم دیالیز می شوند، به محدودیت امکانات بخش همودیالیز بیمارستان های استان، اشاره و تصریح کرد: در راستای این کمبود و با توافقات صورت گرفته بین اداره کل امور اتباع و مهاجرین وزارت کشور و کمیساریای عالی پناهندگان، مقرر شد دو دستگاه دیالیز خریداری و به بیمارستان کامکار به عنوان مرکز خدمات همودیالیز اتباع استان اهدا شود.

استاندار قم ضمن قدردانی از اهتمام دولت و دیگر مجموعه های دست اندرکار در این زمینه، ابراز امیدواری کرد که این امکانات تخصصی، بتواند شرایط بهتری را برای درمان مهاجرین بیمار کلیوی در قم مهیا کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٠-١٣٩١, ١٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها