سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سند جامع اشتغال بانوان استان قم تدوین می‌شود

بروز شده : ٢-١٠-١٣٩١, ١٠:٣٧    نسخه چاپی    
معاون برنامه ريزي استاندار قم ضمن تاکید بر ساماندهی اشتغال بانوان اعلام نمود که موضوع اشتغال بانوان یک موضوع فرابخشی است و در این موضوع باید یک همفکری و هماهنگی بین سازمان ها و متولیان اشتغال استان حاصل گردد.
به منظور ساماندهی و تدوین سند جامع اشتغال بانوان جلسه ای در حضور معاون برنامه ریزی استانداری و با حضور مدیران دستگاههای مرتبط از جمله مدیر کل صنعت ومعدن، سرپرست اداره تعاون-رفاه و کار اجتماعی، مدیر کل ورزش و جوانان و نیز مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی تشکیل شد.

در این جلسه خانم ظهیری ، مدیر کل دفتر امور خانواده و بانوان، گزارشی از روند تشکیل نمایندگی بنیاد توسعه کارآفرینی بانوان ارائه دادند و خواستار همکاری همه مدیران مرتبط برای تحقق اهداف بنیاد در زمینه کارآفرینی بانوان شدند.

در این جلسه دهناد ضمن تاکید بر ساماندهی اشتغال بانوان اعلام نمود که موضوع اشتغال بانوان یک موضوع فرابخشی است و در این موضوع باید یک همفکری و هماهنگی بین سازمان ها و متولیان اشتغال استان حاصل گردد.

در این راستا مقرر شد سند اشتغال بانوان توسط بنیاد مذکور پیشنهاد شود تا بتوان از آن به عنوان نقشه راهیدر جهت مشارکت و توانمند سازی بیشتر و بهینه تر بانوان در استان استفاده کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٠-١٣٩١, ١٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها