سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امام جمعه قم:

ناقوس مرگ رژیم اشغالگر قدس به صدا در آمده است

دشمان تلاش می‌کنند عنوان بیداری اسلامی را برای انقلاب‌ها و خیزش‌های اخیر کشورهای اسلامی به کار نبرند چرا که دشمنان از بروز و ظهور اسلام حقیقی وحشت دارند.
امام جمعه قم گفت: مسلمانان کشورهای منطقه در سالهای اخیر با خیزش‌های اسلامی خود کاری کردند که امروز بیش از گذشته شاهد شنیدن ناقوس مرگ اسرائیل متجاوز هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قم که در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد با اشاره به دیدار شرکت کنندگان اجلاس جهانی اساتید دانشگاههای جهان اسلام و بیداری اسلامی با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: مقام معظم رهبری در این دیدار به نکات مهمی اشاره کردند که یکی از آنها مسئله نظام سازی در بیداری اسلامی است.

وی افزود: مقام معظم رهبری، نظام سازی را یکی از اهداف انقلاب‌های اسلامی منطقه برشمردند و با اشاره به تجربیات انقلاب‌هایی که در شمال آفریقا رخ داده، هشدار دادند اگر در کشورهایی که انقلاب در آن رخ داده است نظام سازی صورت نگیرد خطر آنها را تحریک و تهدید می‌کند.

تولیت آستانه مقدسه فاطمه معصومه(س) افزود: رهبر انقلاب در این دیدار، بیداری اسلامی را عمیق و گسترده خواندند و بر این مسئله تاکید داشتند که دشمنان از عبارت بیداری اسلامی هراسانند.

وی ابراز داشت: دشمان تلاش می‌کنند عنوان بیداری اسلامی را برای انقلاب‌ها و خیزش‌های اخیر کشورهای اسلامی به کار نبرند چرا که دشمنان از بروز و ظهور اسلام حقیقی وحشت دارند.

حجت الاسلام سعیدی با بیان اینکه دشمنان هیچ‌گاه از اسلام برده دلار و غرق در فساد و و اشرافیت ترسی به دل ندارند، افزود: دشنمان از اسلام آمریکایی ترسی ندارند چرا که جنس اسلام آمریکایی با منافع انها در تضاد نیست.

وی اظهار داشت: امروز شاهدیم که اسلام آمریکایی در بحرین چه جنایاتی را می‌آفریند و با دخالت در امور کشور سوریه و تجهیز متعرضان، مردم سوریه را به خاک و خون کشیده و خانه و کاشانه آن‌ها را ویران می‌کند.

امام جمعه قم ادامه داد: آنهایی که جنس اسلامشان آمریکایی است برای سرکوب شیعیان در پاکستان، افغانستان، عراق و لبنان دست به هر کاری می‌زنند اما حاضر نیستند یک فشنگ برای مسلمانان غزه ارسال کنند.

وی با بیان اینکه امروز در منطقه شاهد رویارویی اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی که ایران سردمداران است هستیم، افزود: کمک ایران اسلامی به مسلمانان غزه به خاطر یاری مظلوم است که این کمک‌های با اقتدار ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام سعیدی تصریح کرد: مسلمانان کشورهای منطقه در سالهای اخیر با خیزش‌های اسلامی خود کاری کردند که امروز بیش از گذشته شاهد شنیدن ناقوس مرگ اسرائیل متجاوز هستیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٩-١٣٩١, ١٩:١٠

   

پر مبحث ترین ها