سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

راننده در آتش پراید سوخت

وی از وقوع حوادث دیگری چون تصادف یک دستگاه خودروی پراید و وانت بار خبر داد و افزود: در این حادثه سه نفر به شدت مجروح شدند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت:بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با گاردریل در محور سلفچگان ـ دلیجان راننده اتومبیل به دلیل آتش گرفتن خودرو در دم جان سپرد.

مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با بیان حوادث 24 ساعت گذشته در قم از برخورد یک دستگاه خودروی پراید با گاردریل خبر داد و اظهار کرد: این حادثه که در محور سلفچگان ـ دلیجان رخ داد منجر به آتش سوزی خودرو شد و متاسفانه در این سانحه راننده در دم جان باخت.

وی از دیگر حوادث شاخص این مدت را تصادف دو دستگاه پراید در بلوار کبیری عنوان کرد و ادامه داد: این حادثه سه مصدوم برجای گذاشت.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از حضور به موقع اورژانس در محل وقوع حادثه خبر داد و گفت: پس از انجام اقدامات اولیه درمانی مصدومان این حادثه به یکی از مراکز درمانی منتقل شدند.

وی از وقوع حوادث دیگری چون تصادف یک دستگاه خودروی پراید و وانت بار خبر داد و افزود: در این حادثه سه نفر به شدت مجروح شدند.

فراهانی برخورد زانتیا، پژو و پراید را از جمله حوادث شاخص روز گذشته دانست و تصریح کرد: این حادثه سه مجروح به دنبال داشت.

وی اضافه کرد: پرسنل اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه درمانی مجروحان این حادثه را با آمبولانس به مراکز درمانی منتقل کردند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همچنین از تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با عابر پیاده خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر مصدوم بر جای گذاشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٩-١٣٩١, ١٣:٢٩

   

پر مبحث ترین ها