سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستگیری سارق خودرو و کشف 15 فقره سرقت

با وجود دلایل و مدارک موجود، سارق چاره ای جز اعتراف نداشته و به 15 فقره سرقت خودرو اعتراف کرد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت یک فقره خودرو در سطح شهر، بلافاصله با تشکیل تیم ویژه ای از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، تحقیقات گسترده و تخصصی در این زمینه آغاز شد.

سرهنگ محمد رضا میرحیدری ادامه داد: سارق پس از سرقت خودرو، در تماس با برادر شاکی جهت تحویل خودرو، پیشنهاد دریافت یک میلیون و 500 هزار تومان وجه نقد می کند و برادر مالباخته بدون هماهنگی با مأموران آگاهی استان با پرداخت مبلغ 400 هزار تومان خودرو را تحویل که در ادامه سارق نیز از محل متواری می شود.

وی افزود: مالباخته با دریافت خودرو و اعلام این خبر به ماموران، در نهایت کارآگاهان آگاهی با انجام یک سری تحقیقات پلیسی موفق شدند، مخفیگاه سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه، وی را دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه سارق اهل یکی از استان های غربی کشور است و مدتی را در قم سکونت داشته اند گفت: در بازرسی از منزل وی تعداد زیادی اموال مسروقه متعلق به خودروهای سرقتی از قبیل مدارک، کارت سوخت و کارت خودرو کشف که در ادامه با استعلام سوابق نامبرده مشخص شد، دارای سابقه سرقت خودرو از استان مبداء نیز است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم در ادامه اظهار داشت: با وجود دلایل و مدارک موجود، سارق چاره ای جز اعتراف نداشته و به 15 فقره سرقت خودرو اعتراف کرد.

گفتنی است، در نهایت متهم موصوف، ضمن تحویل به مراجع قضایی استان با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٩-١٣٩١, ١٧:٠۶

   

پر مبحث ترین ها