سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بختياري خبر داد:

طرح ساماندهی میدان مطهری اجرا می‌شود

مجوز احداث 50 باب غرفه در میدان شهید رجائی به منظور انتقال غرفه‌های میوه و سبزی در این میدان در شورای شهر صادر شده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: طرح ساماندهی میدان مطهری توسط مجموعه مدیریت شهری قم در حال پیگیری است.

حسن بختیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به فعالیت‌های یک ماه گذشته شورای اسلامی شهر قم اظهار داشت: وضعیت میدان مطهری به عنوان مرکزی‌ترین میدان شهر در حال حاضر به هیچ عنوان مطلوب نیست.

وی ادامه داد: این طرح در حال حاضر آماده شده و اقدامات اولیه برای اجرایی شدن آن آغاز شده است که شورای شهر به طور جدی آن را پیگیری می‌کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: در این راستا تخلیه غرفه‌داران و انتقال آن به مکان دیگر یکی از نخستین اقداماتی است که باید انجام شود.

وی افزود: در این میدان باید یک پروژه چند منظوره احداث شود که در آن ایستگاه مترو و ایستگاه اتوبوس تعریف شده است.

بختیاری با اشاره به انجام مقدمات برای این طرح ابراز داشت: مجوز احداث 50 باب غرفه در میدان شهید رجائی به منظور انتقال غرفه‌های میوه و سبزی در این میدان در شورای شهر صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه ملک غرفه‌های میدان مطهری به آستان مقدس حضرت معصومه (س) تعلق دارد، گفت: برای ساماندهی میدان مطهری باید آستان حضرت معصومه (س)، شهرداری و بخش خصوصی با هم همکاری کنند.

* بوستان گل و گیاه در قم احداث می‌شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: طرح دیگری که در یک ماه گذشته در شورای اسلامی شهر قم به تصویب رسیده احداث یک بوستان گل و گیاه است.

وی ادامه داد: مجوز انتشار آگهی برای این بوستان در زمینی به مساحت 22 هزار متر مربع از سوی شورای اسلامی شهر قم صادر شده است.

بختیاری گفت: این بوستان گل و گیاه در منطقه سالاریه قم و با مشارکت بخش خصوصی احداث خواهد شد.

وی بررسی‌های تفریق بودجه سال 90 را از دیگر فعالیت‌های شورای اسلامی شهر قم در یک ماه گذشته دانست و بیان کرد: در این بررسی تفریق بودجه سازمان‌های وابسته به شهرداری قم محاسبه شد که اختلاف قابل توجهی دیده نشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٨-١٣٩١, ١٩:٠٢

   

پر مبحث ترین ها