سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بوستان 29 هکتاری در پردیسان قم احداث می‌شود

این بوستان در جوار مقبره شهید گمنام منطقه پردیسان احداث خواهد شد که تا چند ماه آینده عملیات اجرایی آن به پایان می‌رسد.
شهردار منطقه هشت قم گفت: برای گسترش فضای سبز در منطقه پردیسان و همچنین در راستای ایجاد لکه سبز در این منطقه، بوستان 29 هکتاری در پردیسان ایجاد خواهد شد.

موسی حاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: توجه به فضای سبز در دستور کار شهرداری منطقه پردیسان قرار دارد و از این رو در تلاش هستیم تا با همه توان در گسترش فضای سبز بکوشیم.

وی بیان داشت: احداث فاز دوم بوستان شهدای گمنام یکی از این طرح‌ها است که عملیات اجرایی آن آغاز شده و تجهیز کارگاه نیز انجام شده است.

شهردار منطقه هشت قم افزود: این بوستان در جوار مقبره شهید گمنام منطقه پردیسان احداث خواهد شد که تا چند ماه آینده عملیات اجرایی آن به پایان می‌رسد.

حاتمی گفت: علاوه بر آن بوستان 29 هکتاری نیز در سمت راست بلوار دانشگاه ایجاد خواهد شد تا آن فضا هم سبز شده و هم از وضع نامناسبی که دارد رهایی پیدا کند.

وی عنوان داشت: در حال حاضر عملیات اجرایی 10 هکتار از این بوستان آغاز شده و تمامی درختان نیز به صورت جنگلی کاشته شده تا مقاومت بیشتری داشته باشند.

شهردار منطقه هشت قم همچنین در خصوص طولانی شدن عملیات اجرایی بهسازی بلوار دانشگاه گفت: با توجه به اینکه در این بلوار در چند جبهه در حال فعالیت هستیم، کار بهسازی این بلوار مقداری طولانی شده و امیدواریم عملیات این طرح به زودی به پایان برسد.

وی تصریح کرد: در آن بلوار عملیات احداث پیاده روها، جابجایی تیرهای چراغ برق، اتصال به بلوار شهروند و برخی عملیات عمرانی دیگر در دستور کار است تا بتوانیم شرایط مطلوب را برای همشهریان ایجاد کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٨-١٣٩١, ٢٢:٢٣

   

پر مبحث ترین ها