سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انجام موفقیت‌آمیز 482 ماموریت شهری و جاده‌ای توسط اورژانس قم

جمعه شب ساعت 20 و 15 دقیقه دو دستگاه موتورسیکلت در 16 متری امام خمینی(ره)‌ با یکدیگر برخورد کردند که این حادثه سه مجروح برجای گذاشت.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: در یک هفته گذشته 482 ماموریت شهری و جاده‌ای با موفقیت انجام شد که 282 مجروح این حوادث به مراکز درمانی منتقل شدند.

مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با تبیین عملکرد هفته گذشته مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از پاسخگویی به 3 هزار و 610 تماس اورژانسی خبر داد و تصریح کرد: در این مدت 482 مأموریت شهری و جاده‌ای با موفقیت انجام شد.

وی با تفکیک موضوع و تعداد مأموریت‌های انجام شده در یک هفته گذشته ابراز کرد: 180 مورد از مأموریت‌های اورژانس 115 مربوط به امدادرسانی به تصادفات شهری و 34 مورد مربوط به حوادث جاده‎ای استان بوده است.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به تعداد مجروحان ادامه داد: 282 نفر مجروح برای تکمیل مراحل درمانی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی افزود: 106 نفر از حادثه دیدگان به دلیل وضعیت جسمانی مناسب توسط پرسنل اورژانس 115 در محل حادثه به صورت سر پایی درمان شدند.

فراهانی با بیان اینکه برخی اوقات با وجود تلاش نیروهای امدادی اورژانس 115 حادثه دیدگان جان خود را از دست می‌دهند تصریح کرد: در این حوادث دو نفر به دلیل شدت جراحت و آسیب‌های وارده جان خود را از دست دادند.

واژگونی وانت در جاده قم _ گرمسار دو نفر را روانه بیمارستان کرد

وی به حوادث شاخص یک رو گذشته اشاره و ابراز کرد: جمعه شب ساعت 20 و 15 دقیقه دو دستگاه موتورسیکلت در 16 متری امام خمینی(ره)‌ با یکدیگر برخورد کردند که این حادثه سه مجروح برجای گذاشت.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم اذعان کرد: مجروحان این حادثه به دلیل شدت آسیب‌های وارده به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی از دیگر حوادث روز گذشته را تصادف دو دستگاه سواری عنوان کرد و گفت: تصادف این دو خودرو در کمربندی امام علی (ع) چهار مجروح به همراه داشت که با دو دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به مراکز درمانی سطح شهر انتقال یافتند.

فراهانی واژگونی یک دستگاه خودروی وانت را از دیگر حوادث روز گذشته دانست و گفت: این حادثه در کیلومتر 60 جاده قم- گرمسار رخ داد که دو مصدوم بد حال این حادثه با دو دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٨-١٣٩١, ٢٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها