سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بخشدار کهک:

وضعیت بهداشت و درمان بخش کهک مطلوب نیست

در حوزه ورزش نیز بخش کهک با مشکلات فراوانی مواجه است و در حال حاضر نمایندگی اداره کل ورزش و جوانان استان در این بخش فعال نیست که باید در اسرع وقت نمایندگی این اداره در بخش کهک احداث شود.
بخشدار کهک گفت: وضعیت بهداشت و درمان بخش کهک مطلوب نیست و ضروری است در این راستا اعتبارات بیشتری در نظر گرفته شود.

علیرضا گلچین‌پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به نیازهای این بخش در حوزه بهداشت و درمان، کارهای کمی انجام شده و ضروری است با تخصیص اعتبارات بیشتر، نسبت به ارتقای وضعیت بهداشت و درمان کهک اقدام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در حوزه ورزش نیز بخش کهک با مشکلات فراوانی مواجه است و در حال حاضر نمایندگی اداره کل ورزش و جوانان استان در این بخش فعال نیست که باید در اسرع وقت نمایندگی این اداره در بخش کهک احداث شود.

بخشدار کهک اضافه کرد: در حال حاضر کارهای خوبی در زمینه مباحث فرهنگی در بخش صورت گرفته است ولی باید سمت و سوی حرکت ما به سمت پربارترکردن فعالیت‌های فرهنگی در این بخش باشد.

وی افزود: با توجه به مصوبات سفرهای استاندار به بخش چند خانه عالم جدید در روستاهای بخش کهک احداث شد و ضروری است کتابخانه‌های جدید در مناطق پرجمعیت بخش کهک احداث شود.

گلچین‌پور احداث یک ایستگاه آتش نشانی در روستای خاوه را ضروری دانست و گفت: این ایستگاه آتش نشانی می‌تواند جوابگوی نیازهای منطقه فردو و روستاهای پائین دست نیز باشد.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه شهدا به گردن همه ما حق دارند، اضافه کرد: با توجه به اینکه بخش کهک یک بخش شهید پرور است، احداث یادمان برای شهدای این بخش ضروری است ولی نباید شرایط به گونه‌ای باشد که یک طرح را در همه روستاها اجرا کنند. باید توجه شود که هر روستا دارای شرایط ویژه‌ای است و باید یک طرح مخصوص برای یادمان شهدا در آن اجرا شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٨-١٣٩١, ٠۴:٢٠

   

پر مبحث ترین ها