سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلبری مطرح کرد: اختصاص 65 درصد از اعتبارات شهرداری قم به مناطق محروم

عد از سفر رهبر معظم انقلاب به قم شورای شهر و مجموعه مدریت شهری و شهرداری توجه بیشتری به مناطق محروم داشتند که در بودجه سال 91 نیز 65 درصد از اعتبارات به این مناطق تخصیص یافت.
شهردار قم از اختصاص 65 درصد از اعتبارات شهرداری قم به مناطق محروم خبر داد و گفت: بعد از سفر رهبری به قم و تأکید ایشان به خدمت در مناطق محروم، نگاه شورای اسلامی شهر و شهرداری قم به این مناطق ویژه است.

به گزارش خبرنگار ما، محمد دلبری در مراسم نکوداشت سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به قم که در تالار معصومیه استانداری برگزار شد، اظهار داشت: مصوبات سفر رهبر انقلاب به قم که به شهرداری بر می‌گردد مربوط به سکونتگاه‌های غیر رسمی، احیای بافت‌های فرسوده، اصلاح معابر ورودی شهرک پریسان و احداث فضاهای سبز در محلات مختلف است.

وی عنوان کرد: در سال 89 بودجه‌ای بالغ بر 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر تخصیص یافت که همه این اعتبار برای اجرای 12 پروژه هزینه شد.
شهردار قم با بیان اینکه در سال 90 نیز مبلغ 70 میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های سفر رهبری به قم تخصیص یافته ابراز داشت: تمام این اعتبار به طور کامل جذب و برای اجرای 16 پروژه در بخش‌های مختلف شهری هزینه شد.

وی افزود: برای سال 91 نیز تا 300 میلیارد ریال ازمحل اعتبارات سفر رهبری به قم برای مناطق کمتر توسعه یافته که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب بودند همانند منطقه نیروگاه و شاه ابراهیم در نظر گرفته شده است که در حال اجرای برنامه‌ها در این مناطق هستیم.

دلبری تصریح کرد: بعد از سفر رهبر معظم انقلاب به قم شورای شهر و مجموعه مدریت شهری و شهرداری توجه بیشتری به مناطق محروم داشتند که در بودجه سال 91 نیز 65 درصد از اعتبارات به این مناطق تخصیص یافت.

شهردار قم با بیان اینکه شهرداری در سال 91 تعداد 593 پروژه در نظر گرفته است افزود: در حال حاضر این پروژه‌ها تا 53 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که 67 درصد از این پروژه‌ها در مناطق محروم اجرا می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٧-١٣٩١, ١٣:٢٠

   

پر مبحث ترین ها